Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Z vystúpenia tohto fakíra mala porota Talentu hrôzu. Na to sa nedalo pozerať.

Img_5300.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
TV JOJ
reklama:
reklama:

52-ročný chlapík, ktorý sa porote predstavil ako Fakir Zamora, sa venuje zvláštnemu „umeniu“. Ako povedal sám, ide o formu mentalizmu, ktorou dokáže kontrolovať svoju bolesť a je to preňho čosi ako meditácia.

Hneď v úvode zažartoval, že bude potrebovať igelit, aby nezašpinil pódium od krvi. Porotcovia v tom momente stŕpli a obávali sa toho, čo príde.

Jeho predstavenie sa začalo celkom nevinne – vytiahol zo škatule podložku so slepačími vajíčkami a postavil sa na ne bez toho, aby ich rozbil. Potom však pritvrdil a vybral žiarovku a tváril sa že ju chce zhltnúť. To si však opäť len trošku vystrelil z divákov a namiesto toho, aby zhltol celú žiarovku, rozbil ju a kúsky skla pochrúmal.

TV JOJ
TV JOJ

Následne zhltol niť, vzal do ruky skalpel a niť si vytiahol z brucha. To však stále nebolo všetko a celé vystúpenie zavŕšil tým, že si prepichol ruku a potom aj ústa.

TV JOJ
TV JOJ

Počas vystúpenia niekoľkokrát pristúpil k porote, aby si mohli porotcovia pozrieť zblízka, že to, čo robí, je skutočné. Porotcovia, moderátori aj diváci v publiku si zakrývali oči, a otáčali sa, pretože celé vystúpenie bolo poriadne desivé. Napriek tomu však tohto chlapíka porota poslala ďalej a jediný, kto bol proti, bola Lucka.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 24. októbra 2016Zdroj TV JOJ, © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: