Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Extravagantný Rus v Česko Slovensko má talent ohúril porotu. Toto sa len tak nevidí.

Img_1162.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
TV JOJ
reklama:
reklama:

Rus, ktorý momentálne žije v New Yorku a hovorí si Leonid The Magnificient, sa pred porotu Česko Slovensko má talent postavil s neobyčajným vystúpením.

Leonid zaujal hneď svojim príchodom – extravagantný kostým a pesnička z Moulin Rouge vyvolali wau efekt, a porota aj diváci v hľadisku boli plní očakávania, čo si tento mladík pre nich pripravil. Bolo očividné, že si pozornosť užíva a tiež bolo z neho cítiť, že pódium mu jednoducho patrí.

TV JOJ
TV JOJ

Keď sa Leonid postavil pred porotu talentu, povedal, že predstavenie, ktoré predvedie, je o ňom a nie o tom, čo robí. „Prišiel som vás spraviť šťastnými, chcem, aby ste si ma zamilovali,“ povedal.

TV JOJ
TV JOJ

Leonid potom predviedol číslo, počas ktorého tancoval baletné figúry a mal pri tom v ústach nôž. To však nebolo všetko, na hrote noža mal postavený meč so sviečkami. No a pokračoval niečím dychberúcim.

„Ukázali ste niečo neskutočné. Mala som o vás strach, mohli ste sa zraniť,“ okomentovala jeho vystúpenie Lucka Bílá. Jakub Prachař povedal: „Je to veľmi pozoruhodné ako ste to povýšili. Definitívne viete, ako to spraviť.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 28. októbra 2016Zdroj TV JOJ, © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: