Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

68-ročný dôchodca prekvapil porotu Česko Slovensko má talent svojou krásnou pesničkou

14569195_1386422761368193_836575461_n.jpg
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
TV JOJ
reklama:
reklama:

68-ročný dôchodca Vladimír Filim prišiel do šou Česko Slovensko má talent zaspievať pesničku, ktorú zložil pred päťdesiatimi rokmi. Porotcov svojim výkonom príjemne prekvapil.

Vystúpenia dôchodcov v talentových súťažiach sú vždy buď-alebo. Buď je to úplný prepadák alebo úžasné vystúpenie, ktoré príjemne prekvapí. No a presne ten druhý prípad je aj Vladimír Filip, ktorý prišiel do šou Česko Slovensko má talent na odporúčanie svojho synovca.

Viacerí ho síce odrádzali od účasti v talentovej šou, no on si povedal, že kto nič nerobí, nič nedokáže, a tak išiel do toho.

Zo svojho veku si tento sympatický starý pán dokonca dokázal urobiť srandu a povedal: „Ťažko dýcham, ťažko chodím, asi sa vás trošku bojím.“

TV JOJ
TV JOJ

Strach bol však neoprávnený, pretože porotcovia boli z neho okamžite nadšený. Tento spevák-senior priznal, že pesničku zložil spolu s bratmi pred päťdesiatimi rokmi, no neskôr sa bratia rozhádali. Preto sa pán Filip začal venovať moreplavectvu a bol kapitánom na zaoceánskych lodiach.

Na margo jeho námorníckej kariéry si Lucka neodpustila otázku: „Ja som počula, že námorník má v každej zemi inú ženskú, je to pravda?“ Bývalý námorník jej na to pohotovo odpovedal, že ten, ktorý zvládne, tak áno. „Ale ja som bol bojazlivý, lebo som nevedel, čo sa v tých babách skrýva,“ zavtipkoval dôchodca.

Pesnička, ktorú zaspieval, sa volá Loď moja pláva, a ako povedal Marcel, je to veľmi chytľavá skladba. Dôkazom toho je aj to, že si s ním zaspievali aj porotcovia. Po jeho vystúpení Lucka povedala: „Ste neuveriteľná bytosť, múdry, zábavný, budete v mojom srdci. Ste zlatý pán.“ 

Slovami chváli nešetril ani Jaro Slávik: „Toto je hit, krásne tam znie všetko z tých rokov, kedy to vzniklo. Vieme si vás predstaviť v semifinále i vo finále.“

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 6. októbra 2016Zdroj TV JOJ, © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: