Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Legendáry Pátrovič v Talente nahradil Slávika. Lucka Bílá s ním odmietla sedieť v porote.

G.jpg
6
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
TV JOJ
reklama:
reklama:

Jozef Pátrovič, ktorý je nekorunovaným najotravnejším účastníkom šou Česko Slovensko má talent, sa objavil aj v tomto ročníku obľúbenej súťaže. Tentoraz sa však nepostavil na pódium, ale ocitol sa v porote.

Za všetko mohol porotca Jaro Slávik, ktorý meškal na natáčanie, pretože vraj trčal v zápche. Zvyšným trom porotcom to prišili oznámiť moderátori. No a keďže porotcom sa na Jara nechcelo čakať, chvíľku uvažovali, že budú hodnotiť výkony súťažiacich v trojici.

Img_4893.jpg
TV JOJ

Niekto z publika však vykríkol meno Pátrovič a postupne začalo celé publikum skandovať jeho meno. Jozef Pátrovič, ktorý sedel tiež v publiku, sa tak mal stať na chvíľku náhradným porotcom. Z toho, samozrejme, Lucka nebola vôbec nadšená.

Img_4918.jpg
TV JOJ

Odmietla pri ňom sedieť a očividne bola z neho celá nesvoja. A ako to už u pána Pátroviča chodí, bol veľmi arogantný a všetkých, vrátane porotcov poučoval.

Img_4961.jpg
TV JOJ

Poslednou kvapkou v pohári trpezlivosti Lucky Bílej bolo vystúpenie vulgárneho rapera. Počas jeho vystúpenia musela odísť do zákulisia a povedala, že sa tam nevráti, kým nepríde Jaro naspäť.

Img_4967.jpg
TV JOJ

„Nikdy som si neuvedomovala ako mi bude Jaro chýbať,“ povedala. Hneď, ako sa vrátil, sadla si Lucka naspäť do porotcovského kresla. „Jaro, chcem ťa zabiť aj vybozkávať od radosti,“ dodala Lucka.

Img_4881.jpg
TV JOJ
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 30. septembra 2016Zdroj TV JOJ, © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: