Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

V Česko Slovensko má talent sa predviedol takýto šikovný psík, ktorý žil na ulici. S paničkou predviedol parádny tanec.

Img_1113.jpg
12
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
TV JOJ
reklama:
reklama:

Pred porotu šou Česko Slovensko má talent sa postavila šikovná 18-ročná Lucie so svojou fenkou Shelly. Psík sa stal okamžite stredobodom pozornosti.

Lucie sa so svojou fenkou Shelly rozhodla pred porotou predviesť dog dancing. Oriešok Shelly, ktorá to v minulosti nemala v živote práve jednoduché, je dnes už v dobrých rukách.

Img_1039.jpg
TV JOJ

„Našla som ju ležať na ulici, kde bola tri dni bez jedla a vody. Chceli ju dať utratiť. Naši mi ju najskôr nechceli dovoliť, no ušla som z domu a ukryla som ju. Potom si na ňu rodičia zvykli,“ zaspomínala si na začiatky spolunažívania so Shelly jej panička.

Img_1077.jpg
TV JOJ

Shelly je u Lucii už päť rokov a vraj má aj nejaké maniere týkajúce sa hlavne jedla – miluje mäso a dokázala by ho jesť stále.

Img_1043 1.jpg
TV JOJ

Psík okamžite padol do oka a členom poroty. Lucka poznamenala, že má hlavu ako líška. „Váš psík je veľmi sympatický, mňa vaše vystúpenie veľmi bavilo,“ dodala.

Img_1081.jpg
TV JOJ
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 23. septembra 2016Zdroj TV JOJ, © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: