Tento tanečný pár zaujal porotu v talentovej šou natoľko, že dostal "zlatého bzučiaka"

Zdieľať
Talent.jpg

Diváci môžu vidieť v talentových šou po celom svete veľa zaujímavých a hlavne šikovných ľudí. Veľa z nich ide často až za hranicu svojich síl a možností a vydá zo seba naozaj všetko. A tu je jeden príklad.

Porota v talentovej šou „Filipíny majú talent“ sa nevedela vynadívať na tanečnú dvojicu. Párik bol výnimočný tým, že muž bol na vozíku. Napriek tomu mu tanec s partnerkou nerobil najmenší problém a vychutnali si ho spolu od začiatku až do konca.

Tanec.jpg

Julius Obrero a Rhea Marquez si vyslúžili po svojom vystúpení „standing ovation“ nielen od ľudí v publiku, ale aj od porotcov. No to nebolo to najlepšie. Po tom, ako porota vyslovila svoje hodnotenie, stalo sa niečo, čo nikto nečakal. Porotkyňa Angel Locsin stlačila „zlatého bzučiaka“ a poslala pár do semifinále.

Talent .jpg

Angel Locsin je filipínska televízna a filmová herečka, modelka, filmová producentka a tiež aj módna návrhárka. Ona jediná po vystúpení nestála na nohách, pretože sa chystala urobiť niečo oveľa krajšie. Vďaka nej párik šťastný a plný očakávaní postúpil ďalej.

Pozrite si krásne vystúpenie tanečného páriku, ktorý dostal „zlatého bzučiaka“

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom