Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Vždy, keď príde do hotela, urobí niečo, čo by si mal urobiť aj ty! Môže ťa to ochrániť pred poriadnymi nepríjemnosťami.

Horizon33_2016 2 15_11 29 32.png
7
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: youtu.be
reklama:
reklama:

Pre niektorých ľudí je predstava toho, že majú stráviť noc v hoteli, takou menšou nočnou morou. Veď na posteli, na ktorej by mali spať, spalo pred nimi množstvo ľudí. No nielen to, hotelové izby môžu ukrývať neželaných hostí, s ktorými by si sa rozhodne nechcel stretnúť…

Hoci na prvý pohľad môže hotelová izba pôsobiť čisto a upratane, netreba sa nechať oklamať. Hoci sa to nestáva často, no niekedy sa v hoteloch, moteloch či ubytovniach, udomácnia nepríjemné ploštice. A ak nevieš, kde ich hľadať, môžeš sa stať ich obeťou aj ty. A to veru nie je nič príjemné.

Horizon33_2016 2 15_11 28 42.png
youtu.beFoto: youtu.be

Prvú vec, ktorú zvyčajne urobíme, keď prídeme do hotela, je to, že si zložíme tašky s vecami na posteľ. A to je chyba, pretože práve posteľ môže byť hniezdom plným ploštíc, ktoré sa ľahko premiestnia do tvojej batožiny.

Namiesto toho by si si mal dať batožinu do vane čo do sprchového kúta. Potom by si si mal skontrolovať izbu. A prvým miestom, ktoré skontroluješ, by nemalo byť nič iné, ako posteľ. Zasvieť si baterkou a popozeraj sa za posteľ, do rohov a záhybov. Následne si poriadne pozri matrac a posvieť si najmä na záhyby a tmavé mieste, ktoré sú pre ploštice ideálnou skrýšou.

Horizon33_2016 2 15_11 50 33.png
youtu.beFoto: youtu.be

Potom daj dole plachtu a pozri sa na na matrac aj zhora. Tu si všímaj stopy krvi. Ak ich tam nájdeš, s najväčšou pravdepodobnosťou môžu byť od obetí ploštíc.

Ak máš posteľ skontrolovanú, popozeraj aj nábytok v izbe – nočné stolíky a zásuvky.

Horizon33_2016 2 15_11 53 9.png
youtu.beFoto: youtu.be

Spomeň si na toto video, keď budeš najbližšie niekde v hoteli…

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 22. septembra 2016Zdroj www.viralnova.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: