Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Youtube oslavuje 10 rokov originálnym spôsobom!

Horizon33_2015-6-1_13-54-8
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Youtube oslavuje tento rok v máji okrúhle výročie! Namiesto oslavy si pre nás pripravil video zo svojich najlepších videí pod názvom „Alphabet Aerobic!“

Za desať rokov sa toho vo virtuálnom svete veľa udialo. To najlepšie, čo sa stalo v priebehu uplynulého desaťročia zachytáva pri príležitosti svojho životného jubilea Youtube v krátkom videu. Stihlo si ho za pár dní pozrieť už viac ako 9 miliónov užívateľov.

Youtube venoval celý mesiac máj na to, aby spoločne s nami oslávil všetko to, čo sa mu za tie roky podarilo. V prvom rade ide o prvenstvo v prehrávaní videí, ktoré Youtubu právom patrí.

https://www.youtube.com/watch?v=WwoKkq685Hk
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

V krátkom „narodeninovom“ videu je množstvo okamihov, ktoré si budeš chcieť pozrieť ešte raz. Je nemožné ich odsledovať všetky naraz. Je to dôkaz toho, koľko rôznych videí urobilo  na nás vplyv v priebehu pár rokov – či už ide o legendárne reklamy Old Spice, alebo o meme Grumpy Cat. Názov videa Alphabet Aerobic znázorňuje písmena abecedy od A-Z, čiže všetko to, čomu sa Youtube venuje.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor VeronDátum 1. júna 2015Zdroj www.youtube.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: