Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

YouTuber Selassie ti ukáže knihu, ktorú je nutné zničniť! Sleduj, čo je to za knihu!

selassie titulka
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Je naozaj čudné, že existuje kniha, ktorú je potrebné zničiť. Ale je to naozaj tak! Táto jedna je výnimkou, ktorá potvrdzuje všetky pravidlá o tom, že o knihy sa treba vzorne starať!

Ide o knihu s názvom Wreck this Journal, čiže v preklade Znič tento žurnál. No nájdeš ju už aj v slovenskom vydaní! Stačí hľadať pod názvom Odviaž sa! – Môj bláznivý zápisník.

Ide o knihu, pri ktorej sa dobre zabavíš! Veď kedy máš šancu robiť s knihou čokoľvek, čo ti napadne? Zničiť ju až do úplného konca? Nestojí veľa, no to, čo pri nej zažiješ určite stojí za to! :-D

selassie 3 (Custom)
www.youtube.comFoto: www.imgur.com

Selassie sa rozhodol, že ti počas výletu v Prahe ukáže aj niečo viac. Z tohto jedného videa sa pravdepodobne stane séria, pretože sa stretlo s veľmi dobrými ohlasmi. Vo videu náhodne listuje v knihe, pretože na každej strane je iný návod na to, ako knihu zničiť! Či už zalepiť stranu lepidlom, alebo ju oprať v práčke. Je to naozaj len zlomok toho, čo sa s tou knihou dá robiť!

Takže ak stále neveríš, že táto kniha naozaj existuje, stačí, keď si pustíš toto video!

.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor AďaDátum 17. februára 2015Zdroj menameselassie, youtube.com , © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o., menameselassie, youtube.com, video: youtube.com
K téme
reklama:
reklama:
reklama: