Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Youtuber testujúci zbrane si kúpil kanón! Toto je legálne?

3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Matt, vlastník kanála DemolitionRanch, prišiel s ultimátnym „nehovorte to mojej žene“. Kúpil si totiž malý kanón.

Dokázal by nás takýto kanón ochrániť počas zombie apokalypsy? Matt zisťoval jeho silu a presnosť pomocou tekvíc, melóna, kokosu, figurín, terčov a betónovej tehly. Za obeť padla aj plastová stolička.

Z tohto kanóna sa strieľajú golfové loptičky, takže sa nezaraďuje medzi strelné zbrane – Matt ho mohol vlastniť úplne legálne.

Postup prípravy kanóna bol jednoduchý – do jeho otvoru nasypete strelný prach, vložíte golfovú loptičku, zapálite zápalnú šnúru a utekáte do bezpečia.

www.youtube.com

Výsledky testov

Figuríny a terče – na tie Matt z niekoľko metrovej diaľky vystrelil len raz, ale trafil sa. Cez všetok ten dym nevidel presne, čo zasiahol, ale golfová loptička sa odrazila s dostatočnou silou, aby ešte pár metrov letela naspäť.

Na nasledovné terče Matt strieľal z blízkosti približne pol metra:

Tekvica a melón – dva z najslabších cieľov, takže nebolo žiadnym prekvapením, že po schytaní golfových loptičiek neostali celé. Tekvica bola prestrelená skrz-naskrz a aj v stoličke, na ktorej bola položená, ostala diera. Melón sa rozletel na malé kúsky.

www.youtube.com

Kokos – exotický plod, ktorému Matt dal aj šiltovku, tiež neprešiel testom. Aj toto je jedna z metód, akou sa dá rozbiť kokosový orech.

Betónová tehla – ani tá nevydržala náraz a rozpadla sa na kusy.

Matt na konci videa naznačil, že by rád urobil ešte jedno podobné. Tentokrát na tému kanón vs. moderné ľudské brnenie. Dokázal by kanón zdolať aj nepriestrelnú vestu?

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor LenkaDátum 14. januára 2018Zdroj www.youtube.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: