Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Prepašovať sa do ZOO? Pre Exploiteda žiadny problém!

Explo titul.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Meno Petra Altofa alias Expla, sa v poslednej dobe na internetových stránkach skloňuje veľmi často. Aj tentoraz prišiel s niečím, čo potvrdzuje aj názvom svojho nového merchu. Je to exot!

Spoločne s Matúšom, ktorého tiež poznáte vďaka jeho originálnej osobnosti si vymysleli spôsob ako sa dostať niekam zadarmo. Určite nikomu neodporúčame skúšať niečo podobné! Ale uznávame, že chalani majú veľkú zásobu odvahy.

Nápad dostať jedného z členov tejto partie do ZOO zadarmo, vznikol po úspešnom prepašovaní Matúša do kina. V tomto prípade sa garde otočilo a do zoologickej záhrady previezli bez platenia Petra.

Súčasťou plánu dostať sa na miesto bez platenia si vyžadovalo dlhú prípravu, vrátane nákupov príslušenstva a následných úprav. Dostať človeka do detského kočíka by sa zdalo takmer nemožné. Naši YouTuberi predviedli, že im zjavne nič nebráni v ich fantázií a následnej realizácií bláznivých plánov.

Obaja aj po boku s Momou, ktorej prítomnosť nemohla chýbať priznali, že pred vstupom majú mierne obavy a stres z tejto „akcie“. Ich pokus znova vyšiel úspešne a ani tentoraz sa nevyhli trochu zvláštnym pohľadom.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor SifkaDátum 25. júla 2017Zdroj www.youtube.com, NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: