Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Moma má toho dosť a vydáva video na tému jej rozchodu

Zaznam na celu obrazovku 26. 5. 2018 140254.bmp_.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Martina Horňáková (Moma) vydala fanúšikmi veľmi želané video na tému jej rozchodu s youtuberom Expoitedom.

Ako dôvod uviedla stále množiace sa otázky jej fanúšikov na tému jej rozchodu, ktorých už bolo tak neúnosne veľa, že sa rozhodla o všetkom nahlas prehovoriť. Dozvedeli sme sa aj to, že vo vzťahu už dvojica nie je viac ako 5 mesiacov. Oznámenie o rozchode taktiež neprišlo okamžite ale po troch mesiacoch. To Moma zdôvodnila tým, že o takejto osobnej veci jej vôbec nie je príjemné verejne hovoriť.

Zaznam na celu obrazovku 26. 5. 2018 140416.bmp_.jpg
Foto: www.imgur.com

„Jednoducho sme si už dlhšiu dobu nerozumeli, obaja sme dospeli k záveru, že sme iní, že chceme niečo iné od života a že bude lepšie sa rozísť.“
Dvojica sa pritom presťahovala do spoločného domu, čo malo zachrániť ich vzťah. No ako Moma vraví, bolo to hop alebo trop a stalo sa nakoniec to druhé a dvojicu to rozdelilo.

Zaznam na celu obrazovku 26. 5. 2018 140524.bmp_.jpg
Foto: www.imgur.com

Na záver ale dodáva, že ju to aj niekam posunulo. Pretože, tým že žije už sama sa naučila množstvo nových vecí. A to aj napriek tomu, že prvé dni boli skutočne ťažké. No to čo môže fanúšikov oboch tvorcov tešiť je to, že sa dvojica rozišla v dobrom a nemajú problém sa pozdraviť alebo komunikovať.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor SamuelDátum 26. mája 2018Zdroj www.youtube.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: