Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Rozchod na slovenskom Youtube. Moma a Exploited už netvoria pár

Titulka.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:
To, o čom sa šepkalo medzi fanúšikmi je predsa len pravda. A môžeme povedať, že bohužiaľ pravda.

Populárna dvojica slovenských youtuberov, Moma a Exploited sa rozišli. Z videí a ich správania bolo badateľné, že došlo k nejakej zmene. Už žiadne spoločné videá ani fotky. A to ich táto dvojica mala kedysi viac než dosť.

Expl0_moma1.jpg
Foto: www.imgur.com

Moma prednedávnom prelomila celé mlčania a vyšla s pravdou von. Cez sociálnu sieť informovala o to, že pár už spolu nie je niekoľko mesiacov.

„Áno, skutočne sme sa pred niekoľkými mesiacmi rozhodli, že každý pôjdeme svojou cestou. Boli príliš odlišné a skĺbiť ich bolo čím ďalej tým ťažšie, a tak sme spoločne učinili rozhodnutie, ktoré bude správne pre oboch. Všetko sa pre niečo deje a my si potrebujeme každý prejsť tú svoju cestu, na ktorej sa budeme rozvíjať a rásť ako dvaja individuálni ľudia, ako sme to vo vzťahu nedokázali.,“  vysvetľuje dôvody rozchodu Moma.

Zaznam na celu obrazovku 22. 4. 2018 101616.bmp_.jpg
Foto: www.imgur.com

Exploited sa zatiaľ k celej veci nevyjadril. Predpokladáme, že tak ani neučiní, keďže Moma dala odpoveď celej ich bývalej spoločnej fanúšikovskej základni. Ale kto vie, možno sa táto dvojica k sebe vráti presne tak, ako to urobili Gogo s Luckou.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor SamuelDátum 22. apríla 2018Zdroj www.cas.sk © Najky.sk, iDen Media s.r.o
K téme , ,
reklama:
reklama:
reklama: