Začalo sa hlasovanie o víťazovi kanálu Denné Pogy. Komu dáš svoj hlas?

Zdieľať
Kolaz ytb.jpg

Pomaly ale isto sa blížime do veľkého finále. Explo spoločne s Matúšom uverejnili top 10 najhorších, ale aj najlepších videí, ktoré im do súťaže o kanál denné pogy prišli. Kto z nich zaujal tvoju pozornosť?

Ako prebieha súťaž o youtube kanál Denné Pogy?

Vybrať z tak obrovského množstva videí 10 tých, ktoré príliš nezaujali zrejme nebolo moc ťažké. Nuž, posúď sám:

Nie, neboj sa, do súťaže sa prihlásili aj tí, ktorí majú naozaj talent a ich tvorba Expla s Matúšom zaujala. Tu je zoznam tých, ktorí bojujú v týchto chvíľach o tvoj hlas. Už si sa rozhodol, komu dáš ten svoj?

Explo s Matúšom sa rozhodli, že o víťazovi rozhodnete vy – fanúšikovia, ktorí si samú vyberú, kto im je najsympatickejší. Najväčšie ohlasy vzbudil Kandy, ktorý sa gestami aj vyjadrovaním podobá na Expla. Jeho video, s ktorým bojuje o vašu priazeň:

Horizon33_2017 12 9_15 41 17.jpg
https://www.youtube.com/watch?v=FNnvQaYsX5g

Podľa priebežných výsledkov zatiaľ u vás vedie Juraj, ktorý je síce starší, no svojim správaním a humorom to vôbec nenaznačuje:

Horizon33_2017 12 9_15 42 42.jpg
https://www.youtube.com/watch?v=Fe2KpShl0iE&feature=youtu.be

Youtuber Cmelda taktiež bojuje o vašu priazeň a v priebežnom hlasovaní sa zatiaľ nachádza na druhom mieste. Ak ťa zaujalo video, neváhaj sa podpor ho svojim hlasom:

Horizon33_2017 12 9_15 44 21.jpg
https://www.youtube.com/watch?v=c7w__YhNrm0&feature=youtu.be

Nie, Matúš sa do súťaže o kanál Denné pogy neprihlásil, jeho dvojník však áno. Štefan dokonale kopíruje jeho štýl, no v opačnom prevedení – presne ako dodal Explo, je to Matúš len v civilizovanejšej forme.

Horizon33_2017 12 9_15 37 22.jpg
https://www.youtube.com/watch?v=1rOauphWgzA&feature=youtu.be

Ako hlasovať? Pod najnovším Explovým videom nájdeš odkaz na anketu, v ktorej sa nachádzajú všetci desiati, ktorí postúpili do finále. Je len na tebe, komu dáš svoj hlas.

Hlasovať :https://www.youtube.com/user/CaukyMnaukyRecordSK/community

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom