Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Youtuberka prehovorila o svojej najväčšej bolesti. Prežíva veľmi ťažké chvíle

1 3.jpg
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Hell Navrátilová si na Youtube získala fanúšikov hlavne pre jej nekončiacu pozitívnu náladu. Zverejňuje DIY videá, nákupné videá a ďalšie príspevky, ktorých cieľom je pobaviť ostatných. V súčasnosti však prežíva veľmi dramatické chvíle, ktoré pred svojimi fanúšikmi tajiť nechcela.

Youtuberka Hell sa priznala k tomu, že ju prednedávnom navždy opustil jej otec. Aj napriek tomu, že sama neuznáva verejné výlevy na internete, mala potrebu zveriť sa svojim odberateľom.

Hell mala veľký problém natočiť takéto silné video. Sama si totiž celú situáciu ešte stále nepripúšťa: ,,Vidíte, že sa tieto veci dejú v televízii ale vždy si hovoríte, že vám sa to nestane. A mne sa to stalo,“ priznala česká youtuberka.

www.youtube.com

S točením na Youtube sa nechystá skončiť. Jej otec ju v  tvorbe veľmi podporoval: ,,Páčilo sa mu, že robím to čo robím. Hovoril mi, že je veľmi rád, že mám Youtube kanál. Bol na mňa pyšný,“  dodala Hell.

Hell vyjadrila svoju najväčšiu bolesť: ,,Chcela som vám o tom povedať, aby ste vedeli, že mne sa to zlé nevyhýba. Strašne to bolí, keď viete, že už nikdy neuvidíte toho, koho ste videli každý deň. Že ma nikto neodvedie k oltáru. Že moje deti nebudú mať starkého.“

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Jana BartošováDátum 5. marca 2017Zdroj www.youtube.com Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: