Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Moma je nadšená z reakcií fanúšikov aj youtuberov! Jej emotívna spoveď priniesla obrovský úspech.

Momailus.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Spočiatku si Moma nebola stopercentne istá, či je dobré podeliť sa s fanúšikmi o jej predchádzajúce trápenie. Dnes je jej mnoho divákov vďačných. Keďže sa priznala k anorexii a prehovorila o celom priebehu zákernej choroby, získala si u ľudí veľký obdiv a rešpekt.

K svojej spovedi youtuberka napísala, že si nie je celkom istá jej zverejnením: „Možno je chyba deliť sa o niečo tak osobné s tak kritickým anonymným publikom. Môj život je 24/7 vystavovaný verejnosti pred ľudí, ktorí o mojom živote nevedia nič, a pritom si myslia, že vedia všetko. Napriek tomu som sa rozhodla podeliť o niečo, čo dlhú dobu ovládalo môj život.“

Moma3.jpg
Foto: www.imgur.com

Martina určite neľutuje zverejnenie tohto videa. Behom troch dní malo pol milióna zhliadnutí. Okrem toho sa youtuberke začalo ozývať veľké množstvo dievčat a rodičov, ktorí si prechádzajú momentálne rovnakými problémami. Fanúšikom odkázala: „My anorexia story urobilo väčší boom, než som čakala. A som šťastná. Nie kvôli pozornosti a lichôtkam na moju adresu, pretože oboch sa nazbieralo veľa. Ale preto, lebo som dosiahla presne to, čo som chcela. Ľudia sa o tento nie málo vážny problém začali zaujímať. Začali si všímať ľudí vo svojom okolí, ktorí takto trpia a voči ktorým boli doposiaľ slepí.“

Moma2 1.jpg
Foto: www.imgur.com

Samozrejme sa pod videom opäť našli nedospelé a urážajúce komentáre. Pozitívnych reakcií bolo ale podstatne viac. K tým sa pridal napríklad aj „Kanál, co má koule“ alias Robin Panuš. Svojím videom podporil mladú youtuberku a vyjadril ostrú kritiku tým, ktorí sa ju snažili zosmiešniť.

Moma4 1.jpg
Foto: www.imgur.com

Obzvlášť originálnu reakciu dostala vyspovedaná Moma v podobe piesne, za ktorú vďačí kanálu Michael Musician.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor vdanisovacentrum-skDátum 3. októbra 2016Zdroj © Najky.sk, iDen Media s.r.o. Autor: Jana Bartošová
K téme
reklama:
reklama:
reklama: