Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Youtubový kráľ airsoftu? Sniper Novritsch si tento titul rozhodne zaslúži

Horizon33_2017 5 18_7 32 55.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Pred istým časom sme vám priniesli článok o slovenskom Youtuberovi Duklockovi,, ktorý na svojom kanáli rozbehol novú sériu airsoftových videí. Aj on sa však musel niekde inšpirovať. Sledujete na Youtube airsoft? V tom prípade ste sa s menom Novritsch už pravdepodobne stretli. Dvadsaťštyriročný rakúsky Youtuber by sa dal označiť za kráľa airsoftových videí. A tento titul si rozhodne zaslúži!

Youtuber Novritsch slúžil v rakúskej armáde a prešiel si výcvikom ako sniper. V kategórii ostreľovača zostal aj v airsoftovom odvetví a bez tejto role si ho už ani nevieme predstaviť. V marci 2017 sa rozhodol pridať naspäť k armáde, to však jeho youtubovej tvorbe nijak neuškodilo.

Tag your battlebuddy @sniperbuddyfabi

A post shared by novritsch (@novritsch) on

Svoje prvé video pridal 3. októbra 2012. Youtuber od našich západných susedov už stihol nazbierať cez 1,9 milióna odoberateľov a jedno z jeho najpopulárnejších videí „Airsoft Sniper Gameplay – Scope Cam – Urban Sniper 2“ už dokonca presiahlo hranicu 15 miliónov zobrazení.

HIIIIIIITTTT

A post shared by novritsch (@novritsch) on

Novritsch je známy svojím dokonalým spracovaním airsoftových akcií, pri ktorých používa až tri kamery. Jedna je nasadená na hlavni airsoftovej sniperky a sníma jeho. Ďalšia je umiestnená priamo nad optikou, vďaka ktorej môžeme na videu vidieť kam presne Novritsch mieri. Posledná, GoPro kamera na helme, sníma všetko, čo sa pred Youtuberom deje. Zosynchronizovať toľko obrazov so zvukom musí byť nanajvýš náročné. A to nerátame editáciu a efekty, ktoré Novritsch do videí pridáva.

Okrem toho, že Novritsch aktívne navštevuje rôzne airsoftové akcie naprieč Európou, z ktorých záznamy následne sprostredkúva nám divákom, môžeme na jeho kanáli nájsť aj rôzne tutoriály, vlogy, QnA a rôzny iné typy videí. Airsoftoví nadšenci si rozhodne majú z čoho vyberať.

Novritsch má aj svoju vlastnú webovú stránku, na ktorej môžete nájsť okrem iného aj jeho vlastný obchod s airsoftovou výbavou. Ak ste fanúšikom airsoftu a tento mladík vás doteraz obchádzal, tak vás jeho tvorba rozhodne zaujme!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Daniel MičkoDátum 18. mája 2017Zdroj © Najky.sk, iDen Media s.r.o
K téme
reklama:
reklama:
reklama: