Za toto si matka malej Sophie zaslúži najtvrdší trest! Ukryla si drogy do jej fľašky a nasledovala smrť!

Zdieľať
tit

Len dvojročné dievčatko menom Sophie Jones zomrelo po tom, čo sa napilo zo svojej detskej fľašky. Matka dievčatka totiž do nej ukryla drogy!

Otrasný prípad sa stal v anglickom meste Blackpool. Ako uvádza dailymail.co.uk, drogovo závislá matka malej Sophie si skryla do detskej fľašky metadon a dievčatko sa z fľaše napilo.

Jeho matka Michelle King si však nič nevšimla a dievčatko zomrelo až na druhý deň, kedy ju prišla navštíviť stará mama. Tej sa zdalo, že sa dievčatko zvláštne motá a ledva stojí na nohách. Vtedy povedala svojej dcére, že dúfa, že nenechala niekedy položené svoje „lieky“. Povedala jej tiež, nech zavolá lekára, no Michelle povedala, že k lekárovi s dievčatkom pôjde. Nestalo sa tak…

Keď prišiel domov otec malej Sophie, ktorý je tiež drogovo závislý, dievčatko bolo v bezvedomí. Až vtedy zavolal záchranku, no lekári našli dieťa ležať v posteli pokryté zvratkami. Sophii už nedokázali pomôcť…

Michelle King a jej partner sa už niekoľkokrát neúspešne liečili zo závislosti. Michelle začala namiesto heroínu užívať metadon, ktorý sa používa práve pri liečbe závislosti od tejto drogy. Súd v Blackpoole obvinil Michelle zo zabitia.

https://www.youtube.com/watch?v=5HlYIWUxV3A

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom