Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Zachránil si život! Darcov krvi vo Švédsku informuje milá esemeska!

blood-732297_640
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: pixabay.com
reklama:
reklama:

Motivovalo by ťa darovať krv častejšie, ak by si dostal esemes vždy, keď zachrániš život? 

Bol si už niekedy darovať krv? Nie je to nič tragické. Milé sestričky ti odoberú trochu tvojej životodarnej tekutiny a ty môžeš odísť so spokojným pocitom. Ten však mnohým ľuďom nestačí, a tak je darovanie krvi stále záležitosťou úzkej skupiny uvedomelých ľudí, ktorí chcú pomôcť.

Možno aj ty patríš medzi „jednorazových“ darcov, ktorí to chceli len skúsiť. Či už pre ospravedlnenku do školy alebo stravný lístok. Zmenilo by tvoj pohľad, ak by ti dali vedieť vždy, keď si zachránil život? Vo Švédsku po novom informujú darcov krvi esemeskou.

pixabay.com
pixabay.com

Prvú, s ďakovným textom, dostaneš hneď po návšteve strediska na darovanie krvi. Ďalšiu správu dostaneš, keď tvoja krv nájde nového majiteľa. Musí to byť skvelý pocit vedieť, že si naozaj pomohol.

Cieľom novinky je nielen získať nových darcov a spríjemniť darovanie tým súčasným, ale aj otvoriť diskusiu o tom, aká dôležitá je takáto pomoc. Veď nikdy nevieš, kedy budeš krv potrebovať ty sám.

Prijal by si takúto službu aj na Slovensku?

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor KatkaDátum 13. júna 2015Zdroj www.theladbible.com © NAJKY.sk, iDen Media
K téme , , ,
reklama:
reklama:
reklama: