Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Žena chcela od šéfa voľno kvôli psychickému zdraviu. Jeho odpoveď sa stala virálnou

Befunky collage 13.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Webová vývojárka Madalyn Parker si vzala pár dní voľna, pretože sa chcela sústrediť na svoje psychické zdravie. Keď dostala od svojho šéfa mailovú reakciu na dôvod jej dovolenky, bola teda poriadne prekvapená.

Madalyn Parker pracuje pre firmu zaoberajúcu sa softvérovým inžinierstvom Olark. V roku 2015 napísala emotívnu esej o svojom boji so psychickými problémami a o tom, ako ovplyvnili jej kariéru. V mnohých zamestnaniach sú totiž depresia a psychické problémy stigmatizované. Nedávno však zažila niečo, o čo sa musela podeliť so svetom.

Woman email mental health day ceo response madalyn parker 12.jpg
www.attn.com

Keď si Madalyn vzala voľno kvôli tomu, že sa potrebovala venovať svojmu psychickému zdraviu, jej šéf Ben Congleton reagoval tak, ako asi nečakala. Jeho citlivá a úprimná správa, ktorou reagoval na voľno svojej zamestnankyne, sa začala šíriť internetom a my sa tomu ani nečudujeme. Ľudia sa totiž zhodli, že každý šéf by sa mal správať takto.

Madalyn napísala takúto správu:

„Zdravím tím,

dnes a zajtra si beriem voľno, pretože sa chcem venovať svojmu psychickému zdraviu. Dúfam, že sa vrátim budúci týždeň v 100-percentnom nasadení.

Ďakujem.

Madalyn“

Woman email mental health day ceo response madalyn parker 15.jpg
www.attn.com

Šéf jej na to odpísal takto:

„Ahoj, Madalyn,

chcel som vám osobne poďakovať za váš e-mail. Vždy, keď to urobíte, pripomenie mi to dôležitosť využívania dní voľna pre mentálne zdravie. Nechce sa mi veriť, že sa to nepraktizuje aj v iných firmách. Ste pre všetkých príkladom a pomáhate zmazať stigma, takže všetci sa po takomto oddychu môžeme naplno venovať práci.“

Woman email mental health day ceo response madalyn parker 14.jpg
www.attn.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 12. júla 2017Zdroj www.boredpanda.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
K téme
reklama:
reklama:
reklama: