Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Takto sa zachoval šéf ku svojej tehotnej zamestnankyni. Tá sa až rozplakala.

Plat.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Ako by ste reagovali by, keby vám šéf ponúkne niečo podobné? U nás je to ale zrejme nemožné.

Tami Forbes je matkou dvoch osemročných dvojičiek a bola tehotná práve s jej tretím dieťaťom. Bola vedúca pobočky reštaurácie „Key West Key Lime Pie Company“, ale zarábala približne 270 € týždenne. Mimo túto prácu musela pracovať ešte aj ako barmanka, aby vyšla s peniazmi v domácnosti.

Tami musela mať dve zamestnania, aby uživila rodinu.

Sef.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Krátko predtým, ako mala ísť na materskú dovolenku – čo nie je zvyčajne platené v USA, jej šéf Marcus Lemonis ju zavolal, aby si s ňou pohovoril. To, čo jej povedal, Tami dohnalo okamžite k slzám a nemohla tomu uveriť. Lemonis vie, že keď bude so svojimi zamestnancami zaobchádzať spravodlivo a s láskavosťou, oveľa viac si budú vážiť a starať sa o svoje pracovné miesta, čo je lepšie pre podnikanie a produktivitu.

„Budem potrebovať vašu pomoc ešte pred odchodom na materskú dovolenku. Treba dotiahnuť ešte niektoré veci a vy ste tu náš vodca, „hovorí Lemonis Tami. „K tomu by som vám chcel dať nejaké peniaze.“ A na to jej dal šek so sumou, ktorá zahŕňala jej 6 mesačných platov. Tami sa od šťastia rozplakala.

Tami sa neubránila slzám šťastia.

Plav.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Mohla si užívať materskú dovolenku bez obáv a s vedomím, že po jej skončení nastúpi na svoje pôvodné pracovné miesto. Pretože podnikateľovi na nej záleží a váži si tak svojich zamestnancov. Je úžasné vidieť, že aj takíto ľudia existujú. Žena tak nemusí pracovať počas materskej, ale si môže konečne do sýtosti užívať svoje deti.

Šéf ponúkol tehotnej zamestnankyni peknú sumu peňazí!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 4. septembra 2016Zdroj www.heftig.de © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme , ,
reklama:
reklama:
reklama: