Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Žena si dala vybieliť zuby, no skončilo to katastrofou! Teraz varuje ostatných!

13510912_10206610276555506_6391159867757994920_n.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.facebook.com
reklama:
reklama:

Žena doplatila na neprofesionálne bielenie zubov. Pozrite sa, ako skončila!

Neexistuje na človeku nič krajšie ako žiarivo biely úsmev. Aj táto žena sa rozhodla pre tradičné bielenie zubov, ktoré je už v dnešnej dobe úplne normálne. Ale že skončí takto, nečakala ani v najhoršom sne.

Abbie Kilbride sa rozhodla pre bielenie zubov po tom, ako jej dali dolu strojček zo zubov. Chcela mať žiarivo biely úsmev, no doplatila na to. Rezervovala si termín u jednej ženy, ktorá aplikovala toto bielenie u nej doma. Abbie ale nezverejnila jej meno. Bola u nej asi takú hodinu. Nepýtala sa jej však žiadne otázky, napríklad jej vek, či si už bielila predtým zuby alebo, či nemá nejaké alergie.

Po vybielení mala Abbie ústa celé stŕpnuté a necitlivé, no na to jej žena povedala, že je to normálne a onedlho to bude v poriadku. Na tejto fotke sa odfotila v aute pár minút po tom, čo odišla od ženy domov.

13315709_10206536937362072_8677352100529327913_n 1.jpg
www.facebook.comFoto: www.facebook.com

O 2 hodiny neskôr musela použiť ľad a antihistaminikum, pretože to už nemohla vydržať. Na druhý deň ráno mala pery opuchnuté a v ústach pľuzgiere. Išla sa poradiť do lekárne, ale odtiaľ ju poslali ihneď k svojmu lekárovi. Ten jej predpísal lieky. No vzhľadom na to, že žena, ktorá bielila Abbie zuby jej nezdvíhala telefón a neodpovedala na správy, netušili, akým spôsobom to má vybielené, čo na to žena použila a či to nemá náhodou alergickú reakciu.

Žena, ktoré Abbie bielila zuby sa už viac neozvala. Preto musela začať liečba.

Dalsi den.jpg
www.facebook.comFoto: www.facebook.com

No liečba nepomáhala a Abbie sa cítila, akoby jej horeli ústa. Tak musela navštíviť zubnú nemocnicu, kde lekári neverili vlastným očiam. Neskôr prišli na to, že nesprávne lieky jej spôsobili popáleniny tretieho stupňa a opuchnuté pery sú zrejme následkom alergickej reakcie bielenia zubov.

Abbie už mala také bolesti a opuchy, že nevedela poriadne rozprávať a už vôbec nie jesť.

2dni po.jpg
www.facebook.comFoto: www.facebook.com

Abbie boli predpísané už konečne správne lieky a onedlho mala opäť pery ako predtým. No to, čo zažila, nepraje ani najväčšiemu nepriateľovi. Priznala si, že doplatila na svoju hlúposť a preto teraz varuje všetkých, aby si dali bieliť zuby len u profesionálov a zubárov a nie len tak u niekoho doma. Meno ženy, ktorá sa jej už neozvala nezverejnila, iba poskytla ľuďom do správy na vyžiadanie.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 30. júna 2016Zdroj www.aol.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: