Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Žena dostala krabicu z cukrárne. No to, čo v nej bolo, ju doslova šokovalo!

Cukraren.png
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

V krabici z cukrárne by ste zrejme čakali chutné koláčiky. No v tejto bolo niečo, čo ženu totálne šokovalo!

Sharon je pracovitá matka štyroch detí. Prevádzkuje tiež cukráreň v Penrith, v Austrálii. V minulom roku Sharon čelila obrovskej smole. Bola jej diagnostikovaná rakovina vaječníkov, stratila mladšieho brata a jej najmladší syn má degeneratívne ochorenie. Ich rozsiahle účty za lekársku starostlivosť sú príčinou, že Sharon zaostávala s nájmom svojej cukrárne a nemohla tráviť toľko času so svojimi deťmi.

Jackie O, moderátorka jednej rádiovej stanice, sa rozhodla Sharon trochu pomôcť a dala jej veľké prekvapenie. Predstiera, že je Sharonina zákazníčka, ktorá sa prišla sťažovať na jej koláčiky. Skrytou kamerou natočili celú situáciu. Napriek sťažnostiam, Sharon reagovala s pozitívnym prístupom a vysokou mierou profesionality. „Chcem, aby moji zákazníci boli šťastní,“ hovorí.

„Ochutnajte to a uvidíte,“ navrhuje Jackie a položí krabicu s koláčikmi na pult. Ale Sharon zrazu zistí, že tam nie sú žiadne koláče. Namiesto toho je tu obrovské prekvapenie, ktoré jej v živote naozaj veľmi pomôže.

Takéto prekvapenie žena nečakala ani vo sne!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 15. mája 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme , ,
reklama:
reklama:
reklama: