Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Žena si myslela, že jej dcéru poštípal komár. Pravda však bola oveľa nebezpečnejšia

Desktop 1483019426.jpg
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.kidspot.com.au
reklama:
reklama:

Poštípanie od komára je síce poriadne nepríjemne, no nie je ničím zvláštnym a vážnym. Pokiaľ si štípanec nerozškriabete do krvi, zmizne o pár dní sám od seba. Rodičia tohto dievčatka však zistili, že aj to, čo vyzerá ako obyčajné poštípanie od komára, môže byť v skutočnosti niečo oveľa vážnejšie.

Rodina Spilmanovcov má za sebou nepríjemnú skúsenosť. Ich rodinná dovolenka sa totiž zmenila na hotovú nočnú moru po tom, čo sa ich dcéra nakazila mäsožravou baktériou.

7-ročná Mia bola s rodičmi na dovolenke v Rye v Austrálii a na tele si našla niečo, čo vyzeralo ako obyčajné poštípnutie od komára. Miesto si však stále škriabala a zapálilo sa jej. Rodičia ju preto vzali k doktorovi, kde dostala Mia nejaké antibiotiká, ktoré jej však nepomohli.

http://www.kidspot.com.au/health/family-health/real-life/my-daughter-was-attacked-by-the-flesh-eating-ulcer
www.kidspot.com.au

Mia napokon skončila v nemocnici, kde strávila 4 dni a brala niekoľko rôznych antibiotík. Až po troch mesiacoch lekári zistili, že v rane sa nachádza mäsožravá baktéria s názvom Buruli Ulcers.

Predtým, ako lekári zistili príčinu tohto problému, zvažovali aj operáciu a dokonca aj amputáciu. Napokon však všetko dobre dopadlo…

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 3. januára 2017Zdroj www.dailymail.co.uk © Najky.sk, iDen Media s.r.o
K téme
reklama:
reklama:
reklama: