Záhadná choroba! Táto žena kvôli nej pribrala za pol roka 50 kíl!

Zdieľať
Horizon33_2015-1-10_9-10-8

34-ročná vizážistka z Veľkej Británie menom Laura Pell bola kedysi štíhlou ženou. Mala 57 kíl, no zrazu začala z ničoho nič priberať!

Napriek tomu, že Laura chodila pravidelne cvičiť a zdravo sa stravovala, ručička na váhe stále ukazovala viac a napokon sa Laura dostala na váhu 108 kíl!

Následne zistila, že za jej priberaním je záhadné ochorenie. To spôsobovalo, že sa jej v tele začala zadržiavať voda a ona celá opúchala. Lekári však stále nevedia, čo presne sa s jej telom deje a ako jej zdravotný problém vyriešiť.

Horizon33_2015-1-10_9-9-49

Keďže choroba spôsobila, že nemôže chodiť, musela opustiť zamestnanie a o svojom živote hovorí ako o pekle. Ako Laura povedala pre metro.co.uk, pripadá si ako vodná posteľ. „Som plná tekutiny. Môj život sa úplne zmenil, je to peklo,“ dodala.

Jej nezvyčajná choroba spôsobila, že má nepravidelná srdcový rytmus a vysoký tlak. Hoci užíva lieky, ktoré by mali zadržiavanie tekutín v tele zmierniť, jej stav sa nezlepšil. Laura sa teraz snaží ušetriť, čo sa dá, aby sa stretla s odborníkom, ktorý by jej mohol pomôcť…

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom