Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Záhadná choroba! Táto žena kvôli nej pribrala za pol roka 50 kíl!

Horizon33_2015-1-10_9-10-8
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

34-ročná vizážistka z Veľkej Británie menom Laura Pell bola kedysi štíhlou ženou. Mala 57 kíl, no zrazu začala z ničoho nič priberať!

Napriek tomu, že Laura chodila pravidelne cvičiť a zdravo sa stravovala, ručička na váhe stále ukazovala viac a napokon sa Laura dostala na váhu 108 kíl!

Následne zistila, že za jej priberaním je záhadné ochorenie. To spôsobovalo, že sa jej v tele začala zadržiavať voda a ona celá opúchala. Lekári však stále nevedia, čo presne sa s jej telom deje a ako jej zdravotný problém vyriešiť.

Horizon33_2015-1-10_9-9-49

Keďže choroba spôsobila, že nemôže chodiť, musela opustiť zamestnanie a o svojom živote hovorí ako o pekle. Ako Laura povedala pre metro.co.uk, pripadá si ako vodná posteľ. „Som plná tekutiny. Môj život sa úplne zmenil, je to peklo,“ dodala.

Jej nezvyčajná choroba spôsobila, že má nepravidelná srdcový rytmus a vysoký tlak. Hoci užíva lieky, ktoré by mali zadržiavanie tekutín v tele zmierniť, jej stav sa nezlepšil. Laura sa teraz snaží ušetriť, čo sa dá, aby sa stretla s odborníkom, ktorý by jej mohol pomôcť…

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 10. januára 2015Zdroj youtube.com, © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o., youtube.com, video: youtube.com
K téme
reklama:
reklama:
reklama: