Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Žena tvrdí, že ju napadol duch, VIDEO ako dôkaz!

duch
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Cecília Carrasco z Čile prišla do nemocnice s poranením hlavy, ktoré utrpela pri ťažkom páde. Údajne ju sotil duch, ako dôkaz ukázala lekárom video. 

Juhoameričanka Cecília Carrasco sa vybrala k svojmu právnikovi. Ako vždy prechádzala okolo recepcie, rozprávala sa s recepčnou, keď sa jej stalo niečo nečakané. Neviditeľné ruky ju sotili na zem a prudko dopadla. „Keď som sa pozrela na recepčnú, zrazu som pocítila, ako ma dvojo rúk postrčilo.Po páde na zem som však nikoho nevidela a myslela som si, že utiekol,“ opisuje situáciu 34-ročná Cecília. Aj svedkyňa incidentu, recepčná, potvrdila, že sa nikto v okolí práve nenachádzal, preto si nečakaný pád nevedia vysvetliť.

V nemocnici  ženu prijali s poranením hlavy, ktoré vzniklo v dôsledku tvrdého pádu. Tri dni bola hospitalizovaná, stále je práceneschopná. V duchov vraj nikdy neverila, no teraz sa bojí vyjsť z domu. Doktori nevylučujú, že práve zranenie hlavy mohlo spôsobiť paranoju okolo „postrčenia duchom“. Čo si myslíš ty?

Pozri si video! Bol to podľa teba duch?  *shock* 

https://www.youtube.com/watch?v=fWCC-MdwYac

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor KatkaDátum 31. januára 2015Zdroj youtube.com, mirror.co.uk, © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o., youtube.com
K téme
reklama:
reklama:
reklama: