Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Žena videla na fotkách svojho bábätka niečo nezvyčajné. Vďaka tomu mu zachránila život

Babo.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Niekedy nie je na škodu robiť si fotky detí. Nielen, čo sa týka spomienok na detstvo. Teraz zachránili život malému bábätku. 

Deti veľmi rýchlo rastú a je normálne, že chceme mať ich detstvo zachytené aj na fotografiách. A teraz sa ukázalo, že okrem týchto milých spomienok, dokážu fotky aj zachrániť život.

Je to aj prípad malého chlapčeka Rydera. Tento príbeh o záchrane života je doslova ako z filmu. Jeho matka si všimla bielu žiaru v jeho ľavom oku na väčšine fotografií. Potom, čo sa to stalo aj pri použití rôznych iných kamier a fotoaparátov, vzala 4-mesačné dieťa k lekárovi, aby sa naň pozrel.

Matka.jpg
www.youtube.com

A spravila to najlepšie, čo mohla, pretože biela žiara prinútila lekára, aby spravil dieťaťu ďalšie testy. Keď to urobil, zistil, že Ryder mal vzácnu chorobu – rakovinu retinoblastóm. Je to zriedkavý nádor oka v detskom veku, ktorý vyrastá zo sietnice. Vzhľadom k tomu, že bol zistený pomerne skoro, má 99-percentnú šancu na prežitie. Ryder teraz prechádza chemoterapiou a všetci mu držia palce. Tomu sa povie záchrana ľudského života.

Neuveriteľný príbeh!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 23. júna 2017Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: