Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Ženích prekvapil nevestu niečím, čo ju ihneď priviedlo k slzám! A nielen ju!

Svadba 2.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Muža zastihlo to najhoršie, čo mladý zdravý človek môže zažiť. No nezabránilo mu to v šťastnom živote!

Joey Johnson bol vojak. Krátko po tom, ako sa vrátil z Afganistanu, vybral sa na country koncert. Tam stretol jedno milé dievča menom Michelle. Bola z toho veľká láska. Plánovali spoločnú budúcnosť, no to ešte netušili, čo sa stane. Okrem iného mal Joey rád aj motorky. A tá sa mu stala osudnou.

Mladý vojak miloval motorky, no práve tá mu obrátila život na ruby.

Svadba2.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

O štyri mesiace neskôr mal Joey nehodu na motorke. Zranenia boli vážne, nakoľko mal poškodenú miechu a odvtedy nemohol chodiť. Michelle vždy stála po jeho boku a spolu sa naučili prispôsobiť životu na invalidnom vozíku. Ich láska bola veľká a tak Joey požiadal Michelle o ruku. Ona mu povedala áno a tak sa tešili na svadbu. A práve na nej chcel Joey svoju lásku prekvapiť niečím výnimočným.

Joey chcel Michelle prekvapiť a to sa mu aj naozaj podarilo.

Svadba1.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Joey vedel, aký dôležitý je prvý tanec pre každú nevestu. Preto spolu s priateľmi navrhli špeciálny postroj, ktorý by mu umožnil vstať zo svojho vozíčku a hojdať sa, ako keby tancoval. Po celé mesiace to plánoval a cvičil bez vedomia svojej budúcej nevesty. Akonáhle Michelle vstúpila do miestnosti a uvidela svojho už manžela, neubránila sa slzám od dojatia.

Pozrite si dojemný čin mladíka!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 21. júla 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: