Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Ženy, ktoré netušili, že mali za manželov sériových vrahov

5
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.historicmysteries.com
reklama:
reklama:

Doma aj medzi príbuznými boli vnímaní ako milujúci muži. V skutočnosti ale nikto, ani ich ženy netušili, aký viedli druhý život.

Carole Hoff

Manžel Carole, John Wayne Gacy, bol vo svojej komunite známy ako dobrosrdečný muž. Zúčastňoval sa mnohých charitatívnych podujatí, detských osláv a sprievodov ako klaun Pogo. Po zavraždení desiatok chlapcov a mladých mužov v rokoch 1972 až 1978 sa z neho stal vrah prezývaný Klaun zabijak.

John a Carole sa zosobášili v roku 1972. O tri roky neskôr, kedy spolu už mali dve deti, John oznámil Carole, že je bisexuál a že už s ňou nechce intímne žiť.

murderpedia.org

John lákal svoje obete do jeho domu v Norwood Park Township, kde ich následne zabíjal. 26 tiel ukryl v tomto dome. Jeho žena o ničom netušila.

John Wayne Gacy bol obvinený z 33 vrážd a odsúdený na smrť v roku 1944.

Paula Rader

V rokoch 1974 až 1991 zavraždil Dennis Rader v Kansase 10-tich ľudí. Zviazal ich, mučil a nakoniec zabil. Svoje obete prenasledoval, až kým sa mu nenaskytla vhodná príležitosť uniesť ich.

Dennis Rader bol zatknutý v roku 2005 a následne odsúdený na 10 doživotných trestov.

Jeho manželku a rodinu známi plne podporovali. Paula sa nakoniec vrátila žiť a pracovať do svojho rodného mesta v Kansase. Keď bol Dennis odsúdený, tak vyhlásil: „Poslednou obeťou bola moja manželka. Ona a moja rodina.“

Graduation.jpg
Dennis Rader a jeho dcéra www.kansas.com

Feodosia Chikatilo

Andrei Chikatilo sexuálne napadol, zmrzačil a zavraždil najmenej 56 žien a detí v rokoch 1978 až 1990 v Ruskej sovietskej federatívnej socialistickej republike a Ukrajinskej a Uzbeckej sovietskej socialistickej republike. Bol známy ako Rostovský Rozparovač či Mäsiar z Rostovu.

V roku 1963 sa Andrei oženil s Feodosiou. Ich svadba nebola z lásky, ale z donútenia. Aj keď bola jeho žena pre Andreia atraktívna, tak s ňou nedokázal viesť sexuálny život.

Keď bol Andrei odsúdený, tak Feodosia utiekla zo svojho rodného mesta. Andre Chikatilo bol potom popravený v roku 1994.

criminalminds.wikia.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor LenkaDátum 15. apríla 2018Zdroj crimeviral.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: