Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Babičky, ktoré boli v skutočnosti brutálne sériové vrahyne – 1. časť

6
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Keď sa povie slovo vrah, tak si väčšina z nás predstaví muža s chladným výrazom na tvári. Nie milú, starú pani alebo vlastnú babku, ktorá nás vždy kŕmila dobrotami. Avšak aj staré dámy môžu spáchať tie najhroznejšie zločiny.

Čierna Vdova, Chichotajúca sa babička a arzénová kuchárka Nannie Doss

Nannie rada varila pre svoju rodinu. Do domácich jedál však pridávala jedovatú ingredienciu – arzén. Svoje tiché zabíjanie začala v 16-tich rokov, keď sa pokúsila otráviť svojho prvého manžela. Neuspela a tak sa svoje vražedné úmysly zamerala na svoje dcéry – dve z nich zomreli na otravu jedlom. Domnieva sa, že Nannie zabila štyroch svojich manželov, matku, svokru, dve sestry, vnuka a synovca. Toto všetko mala spáchať počas dlhých 30-tich rokov.

gizmodo.com

„Farmárka novorodencov“ Amelia Dyer

Počas obdobia viktoriánskeho Anglicka bolo normálne, že si staršie ženy zobrali do opateri malé deti, o ktoré sa ich matky nemohli starať. Amelia takto viac ako 20 rokov adoptovala, alebo skôr kupovala novorodencov za peniaze. Spočiatku deti zanedbávala kým nezomreli, ale táto metóda postupne začala trvať moc dlho. Novorodencov preto neskôr zabíjala hneď po ich adoptácii. Dôkazy potvrdili, že Amélia usmrtila 12 detí. Avšak zodpovedná by ich mala byť približne za 400.

en.wikipedia.org

Babka rozparovač Tamara Samsonova

Dnes 70-ročná Tamara z Ruska, sa v roku 2015 priznala k jedenástim vraždám. Krátko po tom, ako bola zatknutá, našla polícia jej diáre. Do príšerných detailov v nich bolo popísané ako zabila, rozkúskovala a zjedla niektoré z jej obetí. Pri vypočúvaní sa taktiež priznala, ako si vo vode uvarila hlavu a ruky jedného zo zavraždených ľudí.

i.dailymail.co.uk

Výrobkyňa ľudských mydiel Leonarda Cianciulli

Leonarda mnohokrát potratila a prišla o viacero detí, ktoré v mladom veku zomreli na chorobu. Aby ochránila svojich ostávajúcich potomkov, tak sa obrátila na okultné praktiky. Týmto temným silám priniesla ľudské obete za výmenu bezpečia jej rodiny. Tiel sa zbavovala tak, že ich rozdelila na kúsky a pripravila z nich mydlá alebo čajové koláče, ktoré potom aj zjedla. Je o nej natočený aj krátky film s názvom Leonarda.

sites.psu.edu

Tichá Dáma Juana Barraza

Juana zabíjala výlučne staré ženy, väčšina jej obetí mala nad 60 rokov. Predtým ako ich okradla, ich buď uškrtila alebo ubila k smrti. Medzi rokmi 1998 až 2006, Juana zabila skoro 50 žien. Bývalá wrestlerka vraždenie brala ako svoju druhú, tajnú prácu, ktorú prevažne vykonávala v noci ako luchador (mexický wrestler) s menom Tichá Dáma.

sombrasd1ciudad.wordpress.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor LenkaDátum 17. januára 2018Zdroj www.ranker.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: