Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Babičky, ktoré boli v skutočnosti brutálne sériové vrahyne – 2. časť

4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Keď sa povie slovo vrah, tak si väčšina z nás predstaví muža s chladným výrazom na tvári. Nie milú, starú pani alebo vlastnú babku, ktorá nás vždy kŕmila dobrotami. Avšak aj staré dámy môžu spáchať tie najhroznejšie zločiny. Tu sú ďalšie babičky, ktoré vraždili.

Dorothea Puente zabíjala svoje obete drogami

Dorothea vlastnila nelegálny penzión, v ktorom prenajímala izby svojim obetiam. Vraždila ľudí bez priateľov či rodiny: seniorov, alkoholikov a invalidov. Svoje obete predávkovala drogami a na ich smrti si zarábala – inkasovala z ich sociálneho zabezpečenia. Zabila deviatich ľudí, vrátane jej priateľa, ktorých telá našli pochované pod penziónom.

Dorothea začala vraždiť v roku 1982 a zatkli ju o 18 rokov neskôr, keď jej vek dosiahol číslo 64.

www.crimemuseum.org

Faye Copeland si ušila prikrývku z oblečenia jej obetí

Faye a jej manžel lákali tulákov na svoju farmu v Missouri s prísľubom práce. Predstierali, že ľudia bez domova boli ich pomocné ruky. V skutočnosti ich však využívali na páchanie podvodov s dobytkom. Týmto ľudom dali zlé šeky, s ktorými si dobytok kúpili. Po vykonaní transakcie tuláci záhadne zmizli. Manželský pár ich totiž zabil a následne pochoval na svojej farme. Faye si ich oblečenie odkladala a neskôr si z neho ušila prikrývku.

Faye a jej muža zatkli v roku 1989, keď ich prezradil jeden z ich bývalých zamestnancov. Manželia dostali trest smrti. V tom čase mala Faye 68 rokov a stala sa tak najstaršou ženou, ktorá bola odsúdená na smrť. Jej trest bol však na žiadosť znížený a bola poslaná do väzenia.

criminalminds.wikia.com

Vrahyňa novorodencov Andrea Göppner

Najmladšia zo všetkých vrahýň, 45-ročná Andrea z Nemecka, spáchala tieto hrozné činy len nedávno. V jej dome v roku 2016 našli 8 mŕtvych bábätok. Priznala sa, že zabila niekoľko z týchto detí. Sama si však nepamätala, koľko to bolo presne. Každé z týchto ôsmich detí sama porodila a v mihu oka zabila každé, ktoré sa pohlo alebo začalo plakať. Ich malé telá potom uložila do plastových tašiek alebo nádob, ktoré potom ukryla v dome. V ňom žila s manželom Johannom, ich tromi deťmi a ôsmimi mŕtvymi novorodencami.

Johann bol najprv označený za spolupáchateľa, pretože zlyhal svoju ženu zastaviť od zabíjania. Neskôr bol ale viny zbavený. Andrea bola odsúdená na 14 rokov väzenia.

Andrea.jpg
www.t-online.de
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor LenkaDátum 22. januára 2018Zdroj www.ranker.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: