Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Sériová vrahyňa Tillie Klimek prezývaná Čierna vdova. „Predpovedala“ smrť mužov a detí, ktoré nakoniec zabila

Zena.jpg
5
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Ottilie „Tillie“ Klimek (1876-1936) bola poľsko-americká sériová vrahyňa „pracujúca“ v Chicagu.

Okrem toho, že bola majsterkou v kuchyni, mala v komunite povesť výborného média. Mala zvláštnu schopnosť predpovedať budúcnosť, alebo aspoň tak si to jej susedia mysleli. Tvrdila, že jej vízie sa jej zjavujú v snoch. Jej prvé predpovede sa týkali túlavých psov z okolia. Predpovedala deň, kedy zomrú a jej susedia boli ohromení, keď psy zomreli presne v tie dni, ako to Tillie predpovedala.

Women.jpg
www.youtube.com

Tillie sa vydala prvýkrát v roku 1890 za Johna Mitkiewicza. V roku 1919 povedala svojim priateľom, že mala nočné mory a zlovestné sny o smrti svojho milovaného manžela. Sny jej ukázali aj približný dátum jeho úmrtia a naozaj sa Johnove zdravie prudko zhoršilo, a zomrel počas noci ako to predpovedala Tillie. O dva mesiace neskôr si vzala druhého manžela Johna Ruskowskeho a opäť predpovedala jeho smrť. A opäť sa predpoveď naplnila. Našla si tretieho manžela Franka Kupszcyka a po šiestich mesiacoch manželstva sa vzorec opakoval. Keď bola v obchode s textíliami a kupovala čierne látky na oblek do rakvy pre svojho štvrtého manžela Josepja Guszkowskeho, predavač jej poprial úprimnú sústrasť a ešte sa jej spýtal, kedy jej manžel zomrel. Tillie bezstarostne odpovedala: „O 10 dní od dnes.“ A tak aj bolo.

Tillie klimek.jpg
murderpedia.org

Od tej doby sa Tillie stala notoricky známou miestnou postavou. Úbohá žena nariekala na svoje prekliate sny a neskutočnú smolu v láske. Zlom nastal, keď jej strašné sny neboli už len o jej manželoch. Mala sen o more, ktorý postihne jednu určitú rodinu a skutočne všetky tri deti zo spomínanej rodiny ochoreli a zomreli bolestivou a zdĺhavou smrťou.

Women2.jpg
www.youtube.com

Od roku 1921 už všetci verili, že vziať si Tillie za manželku bol istý rozsudok smrti. Ani to však nezabránilo tomu, aby sa Anton Klimek stal jej piatym a posledným manželom. Krátko po svadbe ochorel, ale jeho rodinný príslušníci trvali na tom, aby bol hospitalizovaný. V nemocnici lekári Antonovi život zachránili a rozpoznali príčinu jeho náhlych zdravotných problémov- otrava.

Zena1.jpg
www.youtube.com

Tillie bola zatknutá a obvinená. Motív na vraždenie svojich manželov bol jasný. Tillie si ich brala a zabíjala pre peniaze. Čo sa týka mŕtvych detí, tie zabila kvôli hádke medzi ňou a rodičmi detí. Tillie sa však priznala len k pokusu otráviť Antona arzénom, ďalšie obete odmietala. Tillie bola odsúdená za vraždu na doživotné väzenie. Zomrela tam v roku 1936.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor DanielaDátum 11. apríla 2017Zdroj krazykillers.wordpress.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: