Značka EREXAN® predstavila inováciu, ktorá zaujme každého muža

Zdieľať
Znacka erexan® predstavila inovaciu ktora zaujme kazdeho muza.jpg
Značka EREXAN® predstavila inováciu, ktorá zaujme každého muža. Foto: EREXAN®

Inovácie na Slovensku ešte nevymreli, aj keď je ich ako šafránu. Preto sme veľmi radi, že môžeme priniesť správu o jednej z nich. Úspešná firma Augeri nutraceuticals pochádzajúca z našej krásnej krajiny predstavila svoj najnovší výtvor v oblasti výživových doplnkov. Ide o špeciálny tekutý prípravok, ktorý sa radí do známej a obľúbenej produktovej línie EREXAN®. Špeciálny preparát je novou nádejou pre mužov túžiacich po lepšej erekcii a vyššej rozkoši pri milovaní.

Firma Augeri nutraceutical sa už viac ako desať rokov zaoberá produkciou kvalitných výživových doplnkov. Sústreďuje sa pri tom predovšetkým na komplexné produkt ťažiace zo synergického pôsobenia viacerých účinných látok. Do rodiny značiek, spadajúcich pod túto firmu patrí aj známy a obľúbený EREXAN®. Produktová línia tejto značky bola teraz doplnená o horúcu novinku.

Reč je o novom, super účinnom prípravku pod obchodným označením EREXAN® Super SHOT. Vývoj tohto výnimočného produktu trval viac ako rok a vyžadoval značné úsilie všetkých zainteresovaných odborníkov. Na jeho príprave spolupracoval tím ľudí zo Slovenska a Česka. Obchodný riaditeľ firmy, ktorá bola iniciátorom vzniku tejto novinky, Mgr. Viktor Tekula, zdôrazňuje, že napriek náročnosti procesu sa podarilo pripraviť takú kombináciu prírodných látok, ktorá je mimoriadne účinná a môže byť dostupná voľne bez lekárskeho predpisu.

„Vývoj preparátu EREXAN® Super SHOT prebiehal v spolupráci s našim českým partnerom. Ako to už pri inováciách býva, pri vývoji sme viackrát zablúdili do slepej uličky. Vďaka svedomitému a trpezlivému úsiliu všetkých zúčastnených pracovníkov, sa nám však nakoniec podarilo vytvoriť niečo výnimočné. Pripravili sme mimoriadne koncentrovaný tekutý preparát na podporu erekcie, ktorý sa pohodlne dávkuje, jeho chuť je znesiteľná (ak nie priamo príjemná) a hlavne účinkuje veľmi rýchlo. Výhodné je tiež to, že nám jeho prírodné zloženie umožňuje preparát zaregistrovať ako voľnopredajný výživový doplnok, ktorý je dostupný všetkým mužom bez lekárskeho predpisu. Naša značka EREXAN® má jasné poslanie: pomáhať párom rozvíjať uspokojujúci a zdravý intímny život. Veríme totiž, že aj toto je veľmi dôležité pre udržanie dlhotrvajúceho a funkčného partnerského vzťahu, ktorý je základným stavebným kameňom našej spoločnosti. EREXAN® Super SHOT prichádza ako odpoveď na potreby mužov, ktorí hľadajú spoľahlivý, dostupný a hlavne rýchly spôsob ako posilniť svoju erekciu, zvýšiť mieru prežívanej rozkoše a zároveň túžia vyjsť v ústrety aj partnerke.”

Zaujímavé je aj miesto výroby. „Produkt sa bude vyrábať neďaleko našich hraníc, vo výrobnom závode na Morave, čo nám umožňuje mať plnú kontrolu nad každým krokom výrobného procesu. Týmto spôsobom môžeme zabezpečiť nekompromisnú kvalitu produktu, ktorá je hlavným dôvodom priazne našich zákazníkov,” dodáva s rozhodnosťou v hlase riaditeľ.

EREXAN® Super SHOT sa od podobných produktov na trhu výrazne líši svojím extra vysokým obsahom účinných látok, čo mu dáva výhodu oproti mnohým iným tekutým prípravkom na podporu erekcie. Muži, ktorí sa rozhodnú tento produkt vyskúšať, môžu mať istotu, že výsledky na seba nebudú dlho čakať.

Oficiálne predstavenie nového prípravku EREXAN® Super SHOT sa uskutoční spolu s ďalšími novinkami tejto firmy na výstave Interbeauty a Biostyl v bratislavskej Inchebe začiatkom novembra tohto roka. Spolu sním sa predstaví aj nový Erexan Prostate pre podporu prostaty a močových ciest mužov a EREXAN Femina, ktroý sľubuje vyrovnanú sexualitu a hormonálnu hladinu pre nežnejšie pohlavie. Udalosť bude príležitosťou ukázať tieto novinky odbornej i laickej verejnosti a zároveň zdieľať ich výhody. Predpokladaný je vysoký záujem o nové produkty nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí.

Tým však novinky nekončia. Spoločnosť plánuje distribuovať EREXAN® Super SHOT spolu s ďalšími produktami aj do siete lekární a predajní s výživovými doplnkami, ktoré už teraz javia o distribúciu tohto produktu mimoriadny záujem. Táto iniciatíva umožní zákazníkom jednoduchší prístup k produktu, keďže ho budú môcť získať v širokom spektre miest. Napriek tomu však na začiatku bude produkt Slovákom dostupný výlučne v oficiálnom firemnom e-shope na adrese www.erexan.sk. Toto opatrenie pomôže zabezpečiť, že prví zákazníci budú mať príležitosť získať tento výnimočný preparát na erekciu priamo od materskej spoločnosti, s plnou dôverou vo vysokú kvalitu a servis.

Článok bol vytvorený v spolupráci s klientom.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom