Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Znie to neuveriteľne, ale 101-ročná žena priviedla na svet svoje dieťa!

72cc340e962f786dd4a6d4a0cf7a0f36.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: sk.pinterest.com
reklama:
reklama:

Ani vysoký vek neodradil túto ženu priviesť na svet svoje vytúžené dieťa. A nie je pritom prvé. 

101-ročnej Talianke menom Anatolia Vertadella sa narodilo zdravé dieťa po úspešnej transplantácii vaječníkov. Tento postup bol podrobený drsnej kritike lekárskymi odborníkmi, vzhľadom na to, že žena je vo svojom pokročilom veku. Tento postup bol v skutočnosti vykonaný na súkromnej klinike v Turecku, pretože európske zákony sa na transplantáciu vaječníkov neuplatňujú. Žena pripustila, že procedúra bola vykonaná tajne, ale odmieta prezradiť meno kliniky. Jej manžel zomrel v roku 1998, ale doktor našiel darcu spermií, aby bol celý postup možný.

„Som veľmi vďačná celému tímu lekárov, ktorí sa rozhodli pokračovať v operácii,“ povedala v slzách. „Som tak vďačná, že som porodila moje 17. dieťa. Tak dlho som sa cítila zbytočná k Bohu, nemohla som plodiť, pretože vo veku 48 rokov mi bola diagnostikovaná rakovina vaječníkov. Dlhú dobu som verila, že Boh ma trestá za mojich 16 detí, ale jeho božská štedrosť mi opäť udelila možnosť plodnosti, „odhalila 101-ročná veriaca žena.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 26. mája 2016Zdroj www.healthylifevision.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme , ,
reklama:
reklama:
reklama: