Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

10 filmových párov, ktoré sa v reálnom živote nenávideli

Hriesny tanec7.jpg
www.youtube.com

Filmoví herci, aspoň tí dobrí, dokážu v divákoch vyvolať pocit, že romantika na plátne je skutočná a autentická. To je aj dôvod, prečo mnohí fanúšikovia boli šokovaní, keď zistili, že ich obľúbení herci sa navzájom nemuseli.

Julia Roberts a Nick Nolte

Hoci títo herci hrali vo filme Milujem problémy zamilovanú dvojicu, skutočnosť je iná. Herci požiadali, aby mohli točiť svoje scény oddelene. Roberts dokonca nazvala Nolteho „nechutným“.

Sharon Stone a William Baldwin

Od prvého stretnutia sa Sharon Stone s Williamom Baldwinom nemohli zniesť a dokonca nevydržali spolu v jednej miestnosti. Klebetí sa, že počas bozkávacích scén Stone úmyselne hrýzla Baldwina do jazyka.

Pierce Brosnan a Teri Hatcher

Počas filmovania Zajtrajšok nikdy nezomiera sa Pierce Brosnan vyjadril nelichotivo na účet Teri Hatcher za to, že ho nechala dlho čakať pri natáčaní spoločných scén.

Marilyn Monroe a Tony Curtis

Vo filme Niekto to rád horúce mala táto dvojica k sebe blízko. Ich vzťah sa však ani náhodou nedá nazvať romantickým. O bozkávaní s Marilyn sa Tony vyjadril, že je to ako sa bozkávať s Hitlerom.

Dakota Johnson a Jamie Dornan

Pred kamerou to tak síce nevyzeralo, ale títo dvaja herci sa skutočne neznášajú. Nemali to veru ľahké pri natáčaní toľkých nahých scén.

Meryl Streep a Dustin Hoffman

Aby z nej dostal počas natáčania filmu Kramerová vs. Kramer čo najlepší výkon, Dustin používal osobné informácie o jej živote a provokoval ju. Netreba hovoriť, že priateľmi sa vďaka tomu nestali.

Johnny Depp a Angelina Jolie

Ohňostroj lásky sa nekonal. Pri natáčaní filmu Cudzinec sa medzi Deppom a Jolie skôr prejavovala nenávisť. Angelina tvrdí, že Johnny sa neumýval, a on zas, že Angelina bola zaujatá sama sebou.

Patrick Swayze a Jennifer Grey

Hoci chémia medzi nimi dvomi vo filme Hriešny tanec je legendárna, skutočnosť je iná. Swayze bol veľmi podráždený herečkinou náladovosťou.

Tom Hardy a Charlize Theron

Hoci nešlo doslova o pár, Tom a Charlize sa, keď sa vypli kamery pri natáčaní filmu Mad Max: Zbesilá jazda, k sebe veľmi nemali. Nikdy im to údajne spolu veľmi nefungovalo.

Leonardo DiCaprio Claire Danes

Romeo a Júlia v rovnomennom Luhrmannovom filme sa v skutočnosti neznášali. DiCaprio si o Danse myslel, že bola podráždená, a ona o ňom, že bol nezrelý.

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor jkDátum 17. júla 2018Zdroj list25.com © Najky.sk