Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Celebrity oslavovali nový rok 2016 vo veľkom štýle! Kto sedel na ulici a hral sa s mobilom?

Rftt.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
instagram.com
reklama:
reklama:

Celebrity si nenechali ujsť posledný deň v roku.

Ako celebrity silvestrovali? Oslavy príchodu nového roka sa ani nesnažili utajovať. Práve naopak. Ich instagramové účty  zachvátila vlna ohňostrojov, párty a osláv.

Throwback @harryhudson New Years 2014! Everybody have a safe night ??! Thank you for a good year ?

A photo posted by King Kylie (@kyliejenner) on

2016

A photo posted by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

#Repost @3gerardpique ・・・ 2016

A photo posted by Shakira (@shakira) on

PF2016 ??❤️ @natashaazariy

A photo posted by Zuzana Plačková New (@plackova.zuzana) on

#newyearseve #silvester2015 #allredeverything

A photo posted by Jana Hrmová (@janahrmi) on

Ministry ?????????

A photo posted by Nikol (@daniela_nikoleta) on

happiest new year ?

A photo posted by J O E J O N A S (@joejonas) on

Happy New Years lets go

A photo posted by Justin Bieber (@justinbieber) on

❤️❤️❤️

A photo posted by Sofia Vergara (@sofiavergara) on

Cheers to New Years! ?✨??❤️

A photo posted by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Pani Bučkova milá pani ale ich domaca bučkovica trošku benzín

A photo posted by @_rakby_ on

HAPPY 2016! Grateful for this guy right here. ??❤️

A photo posted by Lucy Hale (@lucyhale) on

#HappyNewYear #TimesSquare #NYRE Best. Band. Ever!

A photo posted by Carrie Underwood (@carrieunderwood) on

Posted. Reminiscing on NYE… What a night @samsungmobile #Samsung #GalaxyS6edgePlus #ad

A photo posted by Bella Hadid (@bellahadid) on

Oslava so skvelymi ludmi. Co viac si priat??? @klaudia1114 dakujeme ??? #happynewyear

A photo posted by Barbora Rakovska (@barborarakovska) on

I found my calling ……Motherhood!!! Happy New Years everybody!!

A photo posted by Coco (@coco) on

Did I mention happiest new year?!!?! ?????✨

A photo posted by Reese Witherspoon (@reesewitherspoon) on

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

reklama:
reklama:
reklama: