Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Ruský experiment so psom. Podarilo sa Rusom vytvoriť zombie?

Dogbot_001.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.thelivingmoon.com
reklama:
reklama:

V novembri 1943 tisíc amerických vedcov na Manhattane videlo na videozázname, ako bolo mŕtve zviera privedené späť k životu. Išlo o pokus realizovaný sovietskymi biológmi.

Podivný experiment mal prebiehať takto. Najskôr vedci odčerpali krv z tela psa a pätnásť minút po tom, čo jeho srdce prestalo biť, načerpali krv späť do neživého tela so strojom nazývanom autojector, ktorý slúžil ako umelé srdce a pľúca. Čoskoro pes začal dýchať a jeho srdce začalo biť. Počas dvanástich hodín bol pes na nohách, vrtel chvostom, štekal, úplne sa zotavil.

Film vysvetlil prácu skupiny ruských vedcov pod vedením Dr Sergeja Bryukhonenko na U.S.S.R. Ústavu experimentálnej fyziológie a terapie v Moskve. Vedeckí diváci si mysleli, že toto dielo mohlo posunúť veľa údajných biologických nemožností do sféry možného. Dva ďalšie psy, na ktorých bol experiment vykonaný v roku 1939 sú údajne stále živé a zdravé.

Autojector môže tiež udržiavať psie srdce biť mimo jehotela. Oddelenú psiu hlavu udrží nažive tak, že hlava sa vie oblízať, mykať ušami, ale len po dobu asi 15 minút-  potom sa krv odstredí a začnú sa rozpadať telesné bunky.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor DanielaDátum 13. mája 2016Zdroj www.thelivingmoon.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: