Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

15-ročné dievča, ktoré znásilnila skupina spolužiakov, napísalo takýto list. Potom spáchalo samovraždu

Horizon33_2017 2 15_10 48 13.jpg
5
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.facebook.com
reklama:
reklama:

15-ročná školáčka spáchala samovraždu po tom, čo bola šikanovaná a v trinástich znásilnená skupinkou mladých mužov. Predtým, ako si vzala život, táto Austrálčanka napísala srdcervúci list na rozlúčku, v ktorom varuje ostatných študentov z jej školy.

Cassidy Trevan z Melbourne v liste píše: „Moje meno je Cassidy Trevan a bola som znásilnená. Študovala som na škole (názov je vymazaný) a znásilnili ma študenti, ktorí stále študujú na škole. Mojím cieľom je varovať ostatných ľudí (študentov, ale aj ich rodičov) o tom, čo sa stalo. Bojím sa, že keď to mohli urobiť mne, môžu to znovu urobiť inému dievčaťu. Ak to na vás niekto skúsi, bojujte. Ak to neurobíte, budete to ľutovať do konca života ako ja. Dokážete to. Buďte opatrný. Buďte v bezpečí.“

www.facebook.com

Hromadné znásilnenie sa dostalo k polícii, no Cassidy nikdy nezaujala oficiálne stanovisko, pretože sa bála, že by sa jej mladíci, ktorí to urobili, pomstili. Hoci Cassidy a jej matka boli na polícii až dvadsaťkrát, kvôli nedostatku dôkazov sa prípad nevyriešil.

www.facebook.com

Nedokončený list Cassidy našla v jej počítači jej mama Linda. Rozhodla sa ho zverejniť a zavesila ho na Facebook so statusom: „Šikana zabila moje dieťa. Musela som sa pozerať na svoju dcéru, ako trpí. 22 mesiacov ju prenasledovali démoni tohto hrozného činu. Bála sa, že si ju nájdete a urobíte jej to znova. Prešla si dlhodobým šikanovaním. Spomienky na tento čin sa jej neustále vracali, trpela úzkosťou, panickým atakmi, nespavosťou, nočnými morami a posttraumatickou depresiou. Nie som nahnevaná ani zlá osoba. Ale to, čo ste vy deti urobili mojej dcére…dúfam, že si to nikdy neodpustíte a nezabudnete meno Cassidy Trevan. Všetci máte na rukách jej krv do konca svojich životov.“

www.facebook.com

K znásilneniu prišlo v roku 2014, keď mala Cassidy len trinásť rokov. Otrasný skutok mali urobiť dvaja študenti zo školy, na ktorej študovala. O dva roky neskôr dievča spáchalo samovraždu.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 15. februára 2017Zdroj www.boredpanda.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: