Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Chlapca šikanovali kvôli ortéze, ktorú musel nosiť. Až kým mu ju tatér takto krásne nenamaľoval.

Shark boy 5 850x637.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.facebook.com
reklama:
reklama:

Šikana u detí je veľmi nepríjemná a niekedy má aj vážne dôsledky. V tomto prípade to ale dobre dopadlo!

12-ročný Xavier má skoliózu a tak musí nosiť ortézu, ktorá je naozaj dosť viditeľná. Počas minulého školského roka sa ju pokúšal neustále schovávať pod oblečenie, no nie vždy sa to dalo. Dospelo to k šikane na škole a chlapec bol z toho veľmi deprimovaný. Až do chvíle, kým ho navštívil „Anjel“.

Chlapec musel nosiť ortézu kvôli skolióze.

Shark boy 4c 850x1133.jpg
www.facebook.comFoto: www.facebook.com

Anjel bol miestny tatér, ktorý keď uvidel na sociálnej sieti Xavierovu fotku s ortézou, nemohol to nechať len tak. Preto sa rozhodol, že mu nejakým spôsobom pomôže. Hoci to nebolo tetovanie, tento nápad bol skutočne geniálny. Anjel Xavierovu ortézu vymaľoval pomocou techniky „airbrush“ a chlapcove sebavedomie bolo zachránené. Dokonca to spravil úplne zadarmo. Xavier so žralokom na ortéze nabral dostatok sebavedomia do ďalšieho školského roka.

Takto „Anjel“ vymaľoval chlapcovu ortézu.

Shark boy 6c 850x1511.jpg
www.facebook.comFoto: www.facebook.com

Xavierova matka Ashley bola taká dojatá, že príbeh napísala na sociálnu sieť: „Tak sa ma to dotklo, že som sa jednoducho musela s vami podeliť o tento pozitívny príbeh. Môj syn má skoliózu a musí nosiť ortézu, kým sa mu to nezlepší. Začínali si ho kvôli tomu doberať v škole, tak som jeho fotku dala na Facebook, aby som zistila, či môžem pre neho niečo urobiť. Muž menom „Anjel“ neváhal a technikou „airbrush“ vyzdobil Xavierovu ortézu a to bez poplatku. Nemusí sa vám to zdať ako niečo veľké, ale pre môjho syna je to všetko! “ 

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 10. septembra 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: