Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

9-ročný chlapec prišiel s plačom domov kvôli šikane. Toto ho nútili rovesníci zjesť.

Zena 3.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Šikana na školách je problém, ktorý sa bohužiaľ stále opakuje a na deti to veľmi zle vplýva. 

Holly Blue je matka 9-ročného chlapca, ktorý trpí autizmom. Bola veľmi zdrvená z toho, čo jej synovi vyviedli v škole. Keď prišlo k incidentu našťastie jej syn bol schopný dostať sa preč, než sa stalo niečo vážnejšie.

„Povedal mi, že sa snažili ho donútiť, aby zjedol Oreo sušienky, ktoré naplnili krémom proti zapareninám“, povedala. „Oni mu ju strčili do úst. Dali mu jesť špinu z vonku a vyhrážali sa, že mu jednu vrazia, ak si nedá dolu nohavice“. „Držali ho a nedovolili mu privolať pomoc.“

Chlapec bol šikanovaný svojimi rovesníkmi.

Sikana.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Matka okamžite zavolala políciu a jej manžel hovoril s rodičmi „tyranov“. Ona tiež oznámila incident aj škole, takže sú si tiež vedomí, čo tam hrozí. „Bola som zdesená,“ povedala. „Ako sa to mohlo stať?“ Jej syn bol tak otrasený z incidentu, že rodičom prezradil, že mu v hlave napádali myšlienky na samovraždu, ktoré sa našťastie nenaplnili. Matka prišla so srdcervúcim príbehom v nádeji, že rodičia sa budú viac zapájať do životov svojich detí.

Matka bola z celej situácie zdrvená.

Matka.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

„Nechcem, aby sa táto situácia, ktorá sa stala môjmu synovi, stala niekomu inému“, povedala. Títo rodičia však mali šťastie, že ich syn im povedal, čo sa stalo. Pretože mnoho mladých ľudí je v tichosti. Rodičia, ošetrovatelia aj rodinní príslušníci by mali byť vždy na pozore pri týchto príznakoch šikany: nevysvetliteľné zranenia, zmeny v stravovacích návykoch, predstieranie choroby alebo všadeprítomné bolesti brucha a hlavy, sebadeštruktívne správanie a zlé známky v škole.

Takto šikanovali 9-ročného chlapca!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 17. septembra 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: