Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

15-ročnú Jessicu Keen uniesli zo zastávky, znásilnili a nakoniec zabili počas jej úteku

5
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.lifedaily.com
reklama:
reklama:

Jessica Lyn Keen bola vzornou študentkou, až kým nestretla svojho o tri roky staršieho priateľa. Odvtedy sa nezačali zhoršovať len jej známky a správanie, ale aj život, ktorý napokon skončil hroznou smrťou.

Bol rok 1991, kedy 15-ročná Jessica navštevovala školu v americkom štáte Ohio. Bola výbornou študentkou a členkou roztlieskavačiek. Keď ale stretla svojho staršieho priateľa Shawna Thompsona, tak sa zmenila.

Rodičia boli proti ich vzťahu, no nedokázali Jessice zabrániť stretávaniu sa s týmto chlapcom. Jej študijný prospech sa postupne zhoršoval, vzdala sa roztlieskavania a rodičov úplne prestala rešpektovať a poslúchať.

www.lifedaily.com

Na Jessicu nefungovalo domáce väzenie ani rôzne zákazy, robila si jednoducho to, čo sa jej zachcelo. Preto sa jej rodičia rozhodli siahnuť po drastickejších metódach a Jessicu poslali do domu pre problémových teenagerov.

Tento skupinový domov slúžil ako krízové a poradenské centrum pre dospievajúcich. Po pár týždňoch konzultácií sa správanie Jessici začalo zlepšovať a pritom sa aj stále vídala so Shawnom.

V jeden deň sa Jessica pohádala so svojim priateľom cez telefón. Aby sa trochu upokojila a odreagovala, tak rozhodla zájsť do nákupného centra.

www.lifedaily.com

Kým čakala na autobus na zastávke, tak pred ňou zastavilo neznáme auto. Doposiaľ nikto nevie, či bola Jessica násilne vtiahnutá do auta alebo tak urobila dobrovoľne z nejakého dôvodu.

V aute bola držaná približne 6 hodín, v ktorom ju únoscovia surovo zbili a viackrát znásilnili. Nie je isté, či násilníci boli dvaja, alebo len jeden.

Nastala noc a počas nej sa Jessice podarilo ujsť do neďalekého cintorína, v ktorom sa snažila striasť svojich únoscov. Mala zviazané ruky aj ústa a na sebe nemala nič okrem ponožiek a roztrhnutej podprsenky.

Bežala cez cintorín za svetlom pochádzajúcim z farmy, ktorú uvidela z diaľky. V úplnej tme však narazila do plotu a spadla na zem. Vtedy ju násilníci dobehli.

Než aby riskovali ďalší útek, tak Jessicu radšej zabili. Tĺkli ju o náhrobný kameň, až kým nezomrela.

Jej telo našli o dva dni neskôr v spomínanom cintoríne Foster Chapel. Vraha však nájsť nedokázali.

unsolved.com

Až o 17 rokov neskôr vďaka vzorkám DNA identifikovali kriminálnika Marvina Lee Smitha ako jej vraha. Keďže sa k činu priznal, tak ho minul trest smrti a bol odsúdený do väzenia na 30 rokov.

www.lifedaily.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor LenkaDátum 27. februára 2018Zdroj www.lifedaily.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: