Mala 20 frajerov a všetci jej kúpili iPhone. Potom ich predala a zaobstarala si vlastné bývanie.

Zdieľať
Iphone7lineup.jpg

Randenie môže byť občas poriadne vyčerpávajúce a keď máte trošku problém s komunikáciou, môže byť poriadne vyčerpávajúce. No viete si predstaviť, že by ste randili s 20 ľuďmi naraz? Jedna Číňanka to dokázala a poriadne z toho vyťažila. 

Blogerka menom Proud Qiaoba zverejnila na svojom blogu príbeh svojej kolegyne, ktorá randila s 20 (naozaj s 20) mladíkmi naraz. No a nerobila to len tak pre nič za nič.

Táto zvodkyňa presvedčila každého zo svojich priateľov, aby jej kúpil nový iPhone 7. Svoju korisť potom predala a peniaze z telefónov použila na kúpu domu. Samozrejme, že 20 iPhonov na to nestačilo, no zrejme mala už niečo našetrené. Možno z predošlých vzťahov ?

Ako píše blogerka, jej kolegyňa pochádza z chudobnejšej rodiny, jej mama je žena v domácnosti a otec pracuje s prisťahovalcami, no a samotná aktérka tohto príbehu je ich najstaršou dcérou.

Hovorca spoločnosti, ktorá iPhone od podnikavej ženy kúpila, vyhlásila, že za každý telefón jej zaplatili 885 dolárov. Vynásobte si do dvadsiatimi a vyjde vám celkom slušná suma.

Nuž, niekto má problém nájsť si čo i len jedného frajera, a niekto to jednoducho vie.

http://giphy.com/gifs/clapping-perfect-loop-goofy-l46CpfHcFbmcJproY
http://giphy.com/gifs/clapping-perfect-loop-goofy-l46CpfHcFbmcJproY

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom