Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Žena zistila, že priateľ ju podvádza so svojou ex. Takúto pomstu by nechcel zažiť žiadny muž.

Ac4dcf4612d584dcd2a975ab4b0db250.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: sk.pinterest.com
reklama:
reklama:

Nevera sa nevypláca. Zistil to aj tento muž, ktorému sa priateľka za to naozaj veľmi kruto pomstila!

Stáva sa bohužiaľ dosť často, že vo vzťahu jeden zlyhá a príde k nevere. Každý to rieši inak. Niekomu to pomôže utužiť svoj vzťah, kedy to skutočne oľutuje a tu láska zvíťazí. No nie všetci dokážu neveru odpustiť. Hlavne ženy si rady zgustnú na mužoch ak prídu na to, že ich podvádza.

A tu je jeden takýto prípad. Žena prišla na to, že priateľ ju podvádzal s jeho ex. A keby vedel, čo ho čaká, veru, určite by to neurobil. Pretože priateľka sa mu za to pomstila naozaj kruto.

Žena prišla na priateľovu neveru a pomsta bola sladká.

1413e81f5a16b06fd992eb5bb4f328f2.jpg
sk.pinterest.comFoto: sk.pinterest.com

Chlapíkovi nepomohlo žiadne vysvetľovanie, pretože povedzme si úprimne. Ako sa rozumne dá vysvetliť nevera, aby to človek mohol len tak „prehltnúť“ akože sa nič nestalo, však? V niektorých prípadoch stačí len čas, no táto žena sa rozhodla rázne zakročiť. Priateľovi sa tak kruto pomstila, že na to nezabudne do konca života.

Vystihla čas, keď jej priateľ (zrejme už ex) spal. Zobrala nahriatu žehličku na vlasy a asi si viete predstaviť, čo nasledovalo. Bohužiaľ, áno. Muž na neveru doplatil tým najcennejším. Svojím prirodzením, ktoré mu žena takpovediac „zacvakla“ do žehličky.

Viac krutú pomstu si ani nevieme predstaviť.

38664f72f083b3c9b2aeaa4d59864bda.jpg
sk.pinterest.comFoto: sk.pinterest.com

Nevieme, ako muž nakoniec pochodil a či bude mať ešte niekedy možnosť svoje prirodzenie použiť, no jedno je isté. Nevera sa nevypláca.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 19. augusta 2016Zdroj www.myfunbuzz.ca © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme , , ,
reklama:
reklama:
reklama: