20 vtipných fotografií mužov, ktorí vďaka svojim "pivným bruškám" nafotili tehotenské momentky

Zdieľať
Muzi.jpg

Tehotenstvo je čas, kedy sú budúci rodičia v očakávaní. Je to čas plný vzrušenia a nervozity. Samozrejme, všetka pozornosť je zameraná na ženy, ale čo ak po nej túžia aj muži? Vtedy to môže dopadnúť aj takto! 

V čase tehotenstva sa pochopiteľne dostáva žene, budúcej mamičke, veľa podpory a pozornosti, ktorú v tomto čase potrebuje snáď každá. Nie je to ľahké obdobie, preto si treba ženy vážiť. Čo ale v prípade, ak po takej pozornosti zatúžia aj muži?

Muz1.jpg
Muz2.jpg
Muz3.jpg

Môžu si z tehotenstva vystreliť aj takýmto spôsobom. Na fotografiách môžete vidieť niekoľko mužov so zmyslom pre humor, ktorí svoje „pivné brušká“ využili na nafotenie tehotenských momentiek, ktoré zvyknú absolvovať skôr ženy. Teraz ukázali svetu, že ani oni nie sú žiadni amatéri.

Muz7.jpg
Muz6.jpg
Muz5.jpg
Muz4.jpg

Vyduli svoje bruchá, nastavili sa do vhodnej pózy a fotoaparáty cvakali jedna radosť. Nakoniec vznikli takéto vtipné zábery, ktoré bavia ľudí na internete.

Muz11.jpg
Muz10.jpg
Muz9.jpg
Muz8.jpg

S týmto trendom však prišiel jeden nemecký pivovar, ktorý týmto spôsobom prezentoval svoje produkty, a odvtedy, ako môžeme vidieť, ho vyskúšali mnohí chlapi. Možno je to aj vtipný nápad pre tehotné ženy, ktoré si chcú vytvoriť zábavné spoločné fotografie so svojím partnerom.

Muz12.jpg
Muz13.jpg
Muz14.jpg
Muz16.jpg
Muz17.jpg
Mz15.jpg

Čo poviete na takéto vtipné zábery mužov? Boli by ste za, keby to chcel vyskúšať aj váš partner? 

Muz18.jpg
Mz19.jpg

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom