Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Instagram tejto tehotnej fitneske zablokoval účet. Čo hovoríte na dôvod?

Horizon33_2017 1 16_10 57 23.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.instagram.com
reklama:
reklama:

Instagram má na konte už viacero nezmyselných dôvodov, pre ktoré zablokoval niekoho účet. Pred pár mesiacmi ľudia z Instagramu rozhodli, že odhalené tehotenské bruško je príliš sexi. Zaujímavé…

Populárna americká fitnesska má na svojom Instagrame už takmer milión followerov a pravidelne tam pridáva fotky, predovšetkým svojho vypracovaného tela.

Po tom, čo Britanny otehotnela, s cvičením neprestala a na Instagram pridala niekoľko videí, na ktorých je vidno, ako cvičí aj s veľkým bruškom.

No a práve jedno z takýchto videí sa zrejme nepozdávalo ľuďom z Instagramu. Video, na ktorom cvičí a má pri tom odhalené svoje tehotenské bruško, spôsobilo, že jej Instagram zablokoval účet.

Yesss I am Biggg ? and Well Aware ✋?… but to be honest I truly do not care?? I have debated sharing this video of my big bare belly in full workout mode because of body shaming comments that I am sure will come ?. Ultimately, this wasn't a great enough reason to keep me from sharing and empowering women to love their bodies through each stage of their fitness journeys ????. Six pack or big belly I still hustle ?? I only have around 3 1/2 months left of carrying around this bump ?? and will do it wearing whatever I want ✌?️. Cannot wait to do comparison vids postnatal ?? *Vid is slightly sped up. Keep in mind my body is positioned in ways that are comfortable for my pregnant body. |LegionAthletics.com| For the supps I took pre-pregnancy. My post workout Nutrition Always includes Whey+Protein (chocolate flavor ?) ?? @legionath @legionath Code:"Brittany" for a discount

A video posted by Brittany Perille Yobe?? (@brittanyperilleee) on

Video však podľa Britanny neporušilo žiadne z pravidiel Instagramu. Bolo na ňom to, čo na Instagrame zverejňovala celé roky. Jediným rozdielom bolo, že na videu, ktoré spôsobilo rozruch, mala tehotenské bruško.

Britanny to však nenechala tak a na postup Instagramu sa posťažovala médiám. Následne jej Instagram účet znovu obnovil, a tak sa má kde pretŕčať…

Motivating myself with ?? Myself #oldsefliesdothetrick ????

A photo posted by Brittany Perille Yobe?? (@brittanyperilleee) on

reklama:
reklama:

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 16. januára 2017Zdroj www.dailymail.co.uk © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: