Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

4-ročný chlapec spadol v Zoo do výbehu goríl. Keď uvidíte, čo s ním robila, budete mať husiu kožu!

B03b907388d65bd097acacad0c42e547.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Prechádzka v Zoo sa pre túto rodinu skončila takmer tragédiou. Malý chlapec spadol do výbehu goríl a tá sa s ním nemaznala! 

4-ročný chlapec a jeho matka boli na návšteve Zoo v americkom štáte Cincinnati. No chlapec bol asi príliš zvedavý a spadol asi 4 metre hlboko do gorilieho výbehu. Zrazu bolo všade počuť výkriky davu. „Gorila sa ponáhľala k chlapcovi, ale ho nijako nezasiahla,“ povedal očitý svedok. „Zdalo sa, že skôr ako by ho chcela chrániť. Bola zvedavá. Nemyslím si, že opica ho chcela zraniť. Avšak, je to 200 kilová ťažká gorila, takže aj keby nemala v úmysle mu ublížiť, vzhľadom k veľkosti by sa to mohlo stať.“

Gorila menom Harambe sa začne rýchlo pohybovať a nešetrne schmatne chlapca. Teraz musia zamestnanci konať rýchlo. Museli postreliť opicu, zatiaľ čo dieťa potom hasiči oslobodili. „Láme nám srdcia, že sme stratili Harambe, ale dieťa bolo v nebezpečenstve a museli sme sa rýchlo rozhodnúť,“ povedal riaditeľ zoo.

4-ročný chlapec zažil minúty hrôzy!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 31. mája 2016Zdroj www.heftig.co © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: