4 spevácke hviezdy, ktoré začali svoju kariéru v speváckej súťaži

Zdieľať
Befunky collage 3 7.jpg
www.instagram.com

V posledných rokoch sa so speváckymi súťažami roztrhlo vrece a po celom svete majú veľké fanúšikovské základne. Každý súťažiaci si našiel svojich fanúšikov, ktorí mu celý priebeh súťaže držia prsty. Pozreli sme sa na štyri spevácke hviezdy, ktoré začínali práve účasťou v niektorej zo speváckych súťaží a darí sa im ešte aj dnes. Vedeli ste to o nich?

Kelly Clarkson

Americká speváčka Kelly Clarkson vyhrala v roku 2002 prvú sériu speváckej súťaže American Idol. Na konte má veľké množstvo celosvetových hitov a jej piesne poznajú ľudia po celom svete.

Nicole Scherzinger  

Vedeli ste, že úspešná americká speváčka Nicole Scherzinger začínala v speváckej súťaži Popstars? Neskôr sa stala členkou dievčenskej skupiny Pussycat Dolls a posledné roky je známa aj ako jedna z porotkýň týchto speváckych súťaží.

James Arthur

James Arthur sa stal v roku 2012 víťazom britského The X Factor. Do súťaže prišiel ako nezamestnaný mladý človek, no už jeho debutový singel Impossible vysielaný po finále sa stal celosvetovým hitom a úspech na seba nenechal dlho čakať.

Britney Spears

Jedna z najznámejších amerických speváčok Britney Spears začínala tiež už ako malá v speváckej súťaži Star Search. Vedeli ste o tom? Táto detská talentová súťaž objavila, okrem Britney Spears, aj Christinu Aguilera, Ushera, Beyoncé či Justina Timberlake.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom