5 filmov krásnej herečky Penélope Cruz

Zdieľať
Sni mka obrazovky 2018 03 13 oa13.01.53.jpg

Hollywood je plný skvelých herečiek, ktoré dokazujú svoj talent v nejednom filme. Medzi veľmi talentované a úspešné herečky patrí aj krásna Penélope Cruz, ktorá zahviezdila počas svojej kariéry vo viacerých známych filmoch. Už ste niektorý z týchto jej filmov videli?

Piráti z Karibiku

Táto mini séria filmov o Pirátoch z Karibiku patrí dnes doslova ku kultovým. A asi sa nenájde ani človek, ktorý by nevidel niektorý z týchto filmov o pirátoch. Herečka si zahrala jednu z hlavných postáv a aj táto rola jej pomohla stať sa ešte viac známou.

Vicky Cristina Barcelona

To, že herečka hrá naozaj v kvalitných snímkach a filmoch potvrdila aj týmto filmom, ktorého režisérom je slávny Woody Allen. Film približuje ľúbostný trojuholník a v tomto filme si s herečkou zahrali aj Javier Bardem a Scarlett Johansson.

Vražda v Orient Exprese

V tomto úspešnom filme z roku 2017 si zahrala aj táto herečka. Dej sa začína ako luxusná jazda vlakom z Istanbulu do Londýna. No tá sa rýchlo zmení na jednu z najnapínavejších a najzáhadnejších detektívnych príbehov. Už ste tento skvelý film videli?

Vanilkové nebo

V tomto romantickom filme si herečka zahrala popri známych hercoch Tomovi Cruisovi a Cameron Diaz. Cruise si vo filme zahral charizmatického a bohatého nakladateľa a sukničkára v jednej osobe. Napriek tomu, že má priateľku, nevadí mu vyraziť si aj s inými ženami, až raz natrafí na tú pravú. Ako sa tento príbeh skončí?

Rozorvané objatia

O máloktorom režisérovi možno uvažovať ako o ikone súčasného umeleckého prúdu danej národnosti. Režisér Pedro Almodóvar ním však určite je. A aj týmto filmom herečka dokazuje, že si vyberá na spoluprácu len tých najlepších. Už ste tento film videli?

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom