Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

5 filmov, v ktorých si zahral herec Leonardo DiCaprio

Sni mka obrazovky 2018 03 03 oa15.13.31.jpg
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.instagram.com
reklama:
reklama:

Hollywood je plný skvelých hercov či herečiek, ktorí dokazujú svoj talent v nejednom filme. Medzi veľmi talentovaných a úspešných hercov patrí aj Leonardo DiCaprio, ktorý zahviezdil vo viacerých známych filmoch. Už ste tieto filmy videli?

Titanic

Titanic je americký katastroficko-romantický film o potápaní lode Titanic, ktorý režíroval, napísal, spoluprodukoval a na strihu ktorého spolupracoval James Cameron. Práve hlavná úloha Jacka tohto herca preslávila. A asi neexistuje človek, ktorý by tento film nevidel.

Pláž

V tomto filme si herec zahral mladého cestovateľa Richarda, ktorý sa spoznáva v Bankoku so skupinkou ľudí, ktorá mu povie o mieste, ktoré je označované za raj na zemi a ešte nie je medzi turistami známe. Podarí sa mu toto miesto nájsť?

Vlk z Wall Street

V tomto filme si herec zahral postavu slávneho a úspešného obchodníka, ktorému sa v práci darilo a vedel si užívať život so všetkými jeho radosťami. Ako tento príbeh dopadne?

Počiatok

Ide o americký scifi-akčný film, ktorého hlavnou dejovou líniou život Doma Cobba, „extraktora“, človeka, ktorý vniká do snov ostatných ľudí, aby dosiahol informáciu, ktorá je inak nedostupná. Už ste tento film videli?

Chyť ma, ak to dokážeš

Vo filme si herec zahral mladíka Franka, ktorý sa rozhodol dosiahnuť veľké životné úspechy nečestnou cestou. Začal falšovať šeky a tak sa mu darilo dostať k pekným peniazom. Ako tento jeho príbeh dopadol? Podarilo sa mu dosiahnuť všetko, po čom túžil?

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor rhDátum 6. marca 2018Zdroj © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: