7 celebrít, ktorých baví randenie a hľadanie tej pravej lásky

Zdieľať
Befunky collage 3 9.jpg
www.instagram.com

Často sa hovorí, že nájsť toho pravého či tú pravú trvá dlhý čas a zaberá to veľa úsilia. No týmto 7 celebritám ani to vôbec nevadí a pri hľadaní svojej životnej lásky vystriedali celkom veľké čísla partnerov. Vedeli ste to o nich?

Taylor Swift

Táto úspešná mladá speváčka má za sebou viacero vzťahov, ktorými si prešla. Randila aj so známymi mužmi ako Harry Styles, Joe Jonas či jedným z posledných bol aj Calvin Harris. Podarí sa jej nájsť niekedy toho pravého?

George Clooney

Tento známy americký herec má povesť lámača ženských sŕdc. Po jeho boku sa striedali ženy celkom pravidelne a často. No posledné mesiace je už ženatý a aj jemu sa po dlhom čase podarilo nájsť tú pravú.

Cameron Diaz

Známa americká herečka randila so známymi umelcami ako Justin Timberlake, Matt Damon, Bradley Cooper, Jared Leto či Gerrard Butler. Nájde si raz toho pravého?

Johny Depp

Americký herec, ktorý má po svete milióny fanúšičiek, je tiež celkom vyberavý pri výbere svojej partnerky. Randil už s viacerými úspešnými modelkami, no tú pravú zatiaľ nenašiel.

Madonna

Úspešná speváčka a módna ikona randila s viacerými mužmi, s ktorými si plánovala svoju budúcnosť. Zaujímavosťou je aj to, že táto speváčka má rada skôr mladších partnerov.

Leonardo DiCaprio

Známy herec je známy aj tým, že po jeho boku sa vystriedalo už naozaj veľké číslo partneriek. Zakaždým ide o krásnu, mladú ženu, poväčšinou modelku. Vkus má dobrý, to treba uznať.

Paris Hilton

Známa milionárka si okrem užívania si svojich peňazí poctivo hľadá aj toho pravého. Čo dokazuje tým, že sa po jej boku vystriedalo už viac mužov. Nájde si raz toho pravého, ktorý ju bude ľúbiť aj bez miliónov na konte?

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom